بیوگرافی یاسمین اوسیوند بازیگر (دختر علی اوسیوند و حمیرا ریاضی)

بیوگرافی یاسمین اوسیوند دختر علی اوسیوند و حمیرا ریاضی بازیگر عرصه فیلم و سریال ایرانی را به همراه سوابق هنری و تصاویر شخصی و ماجرای جالب بازیگر شدن وی را در ادامه در این صفحه از مجله شبونه مشاهده کنید.

بیوگرافی یاسمین اوسیوند

خانم یاسمین اوسیوند بازیگر عرصه فیلم و سریال ایرانی در سال 1380 در یک خانواده کاملا هنری در شهر تهران دیده به جهان گشوده است.

بیوگرافی یاسمین اوسیوند بازیگر (دختر علی اوسیوند و حمیرا ریاضی)

زندگی شخصی

وی دریک خانواده کاملا هنری بدنیا آمده است و پدر ایشان علی اوسیوند بازیگر سرشناس و مادرش حمیرا ریاضی  می باشد.

علی اوسیوند  در یکیمن روز از آذرماه سال 1366 در شهر مسجد سلیمان متولذ شد و دارای مدک فارغ التحصیلی بازیگری و کارگردانی می باشد وی نخستین فعالیت خود را با بازی در فیلم بازداشتگاه در سال 1362 آغاز کرد وی همسر حمیرا ریاضی بازیگر می باشد .

بیوگرافی و عکس یاسمین اوسیوند بازیگر (دختر علی اوسیوند و حمیرا ریاضی)

خانم حمیرا ریاضی در بیست و هشتمین روز از خردادماه سال 1346 در شهر تهران متولد شده است و دارای مدرک فارغ التحصیلی رشته کارگردانی  است و فعالیت خود را در عرصه بازیگری از سال 136 با کا در تاتر شروع کرد

آغاز فعالیت هنری

یاسمین فعالیت خود را از زمان دوران کودکی آغاز کرد و با توجه باه اینکه در یک خانواده کاملا هنری بزرگ شذه است  از همان آغاز کودکی علاقه اش به حرفه بازیگری آغاز شد و توانست در کنار پدر و مادرش در فیلم سینمایی شرفناز که در سال 1393توسط آقای حسن نجفی ساخته شود به بازی پرداخت و اولین تجربه خود را در قاب سینما ایران کسب کرد و توانستدرکنار بازیگرانی چون ایوب افشار و ضرغام استادی اصل بازی کند

تیپ جنجالی و عکس بی حجابی یاسمین اوسیوند بازیگر (دختر علی اوسیوند و حمیرا ریاضی)

فیلم شرفناز پس از دو سال توانست سرانجام در سال 95در سینماهای ایران برای اکران پخش شود ، در روایت این داستان اشاره دارد به زندگی شرفناز که از ترس اینکه الیاس به سرنوشت احمد مبتلا نشوند در تلاش است و به فکر چاره و فرار می باشد برای همین به همراه الیاس به منطقه ای میرود دوردست که همیشه آرزوش را داشت.

عکس بی حجابی یاسمین اوسیوند بازیگر (دختر علی اوسیوند و حمیرا ریاضی) بیوگرافی و عکس بی حجابی یاسمین اوسیوند بازیگر (دختر علی اوسیوند و حمیرا ریاضی) بیوگرافی یاسمین اوسیوند بازیگر (دختر علی اوسیوند و حمیرا ریاضی) بیوگرافی یاسمین اوسیوند بازیگر (دختر علی اوسیوند و حمیرا ریاضی)

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *