تبلیغ عجیب بهنوش بختیاری برای یک خواننده

تبلیغ عجیب بهنوش بختیاری برای یک خواننده (محمدرضا شعبان زاده) که در شبکه های اجتماعی واکنش های زیادی را به همراه داشته است.

تبلیغ عجیب بهنوش بختیاری برای یک خواننده

خانم بختیاری که این روزها در فضای مجازی در زمینه تبلیغات حسابی فعال است حالا برای یک خواننده اقدام به تبلیغ کرده است که روش تبلیغ او در نوع بسیار جالب میباشد.

فیلم را در زیر ببینید.

دانلود این فیلم

این خواننده که محمدرضا شعبان زاده نام دارد برای آهنگ جدیدش از خانم بختیاری کمک گرفته تا بتواند آهنگش را به همه کاربران شبکه های اجتماعی معرفی کند.

تبلیغ بهنوش بختیاری برای یک خواننده (محمدرضا شعبان زاده)

حالا ویدئوی تبلیغ او جنجالساز شده و واکنش های زیادی را در پی داشته است.

بسیار از کاربران از کیفیت و ادبیات شعر این آهنگ گلایه کرده و نوع تبلیغ خانم بختیاری را هم عجیب توضیف کرده اند! این بازیگر در تبلیغ آهنگ میگوید که این آهنگ خیلی ماشینی است! که شاید منظورش جوان پسند بودن آن است.

لازم به ذکر که این بازیگر مطرح سینما و تلویزیون چندی پیش با تبلیغ یک شربت و استفاده از واژه کرونا باعث شد مورد حمله بسیاری از رسانه ها قرار بگیرد که چرا برای تبلیغ شربت از واژه پیشگیری یا ضد کرونا استفاده کرده است

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *