تجاوز و قتل دختر جوان در جنگل های مازندران + عکس

تجاوز و قتل دختر جوان در جنگل های مازندران + عکس

تجاوز و قتل دختر جوان در جنگل های مازندران + عکس و جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

در ماه گذشته دو زن جوان در حوالی ساری مورد تجاوز وحشیانه قرارگرفتند و سپس به قتل رسیدند. سر یکی اززنان بریده شده، و قاتل یا قاتلین زن دوم هنوز شناسایی نشده اند.

تجاوز و قتل دختر جوان در جنگل های مازندران

دو هفته پیش، خدیجه رمضانی زن مازندرانی اهل شهرستان میاندرود که مادر یک فرزند بود، مورد حمله و تجاوز جنسی قرار گرفت و سپس سر او بریده شد. خدیجه از میاندرود عازم ساری بود تا به دندانپزشکی برود. این زن جوان که قرار بود مسیر کمتر از ۲۰ کیلومتری تا مرکز استان را ۲۰ دقیقه ای طی کند، سرانجام پیکرش پس از ۱۷ روز در میان جنگل های سبز و هیرکانی پیدا و به آرامگاه ابدی اش منتقل شد. پدر خدیجه به خبرنگاران گفت: پس از دستگیری قاتلین به ما اطلاع دادند در اتومبیل آنها یک چاقوی بزرگ، تبر، چسب، طناب و دستکش پیدا کرده اند. دخترم در چهار راه آزادگان سوار ماشین شد تا ساعت ده به دندانپزشکی ساری برسد. ساعت ۱۱ تماس گرفتیم اما موبایلش جواب نمی داد. ساعت یک به پاسگاه مراجعه کردیم و به ما گفتند حداقل ۲۴ یا ۴۸ ساعت زمان نیاز است تا اقدام کنیم.

تجاوز و قتل دختر جوان در جنگل های مازندران + عکس

۱۷ روز چشم انتظار بودیم و دعا می کردیم فرزندمان سالم بازگردد، که پس از ۱۷ روز ساعت ۱۲ شب به برادر من اطلاع دادند جسدی پیدا شده و از جسد هم فقط یک استخوان کوچک جمجمه به دست ما رسید.

قاتلین پس از این که در اتومبیل دستهای دخترم را بستند، دهنش را با چسب بستند و بعد از تجاوز، به پهلویش چاقو زدند و او را به جنگل های اطراف نکا بردند و از ارتفاع به پایین پرت کردند. سپس خدیجه را که هنوز زنده بود با روسری خفه و با تبر سرش را جدا و بدنش را قطعه قطعه کردند..

همچنین ببینید:

زهرا نویدپور و علت مرگ ناگهانی و ماجرای تجاوز چیستماجرای تجاوز نماینده مجلس به یک زن جوان

ربودن، تجاوز و قتل یک زن جوان دیگر

یک دختر ساروی دیگر به نام مهر افشار ساکن ساری شب ۲۶خرداد۹۴ هنگام بازگشت از محل کارش ربوده شده و پس از تجاوز وحشیانه توسط ربایندگان به قتل رسید و جسد او در شالیزارهای جاده دریا رها گردید. قاتل یا قاتلان تاکنون شناسایی نشده‌اند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

6 نظر

  1. متجاوزین رو جوری باید تنبیه کرد که سایر مردم‌جرات تعدی نکنند…

  2. مرگ بر کسی که ظلم کنه… خدا لعنتشون کنه

  3. کودک کار وسرپرست خانواده دهه شصتی قم

    اعدام در ملع جهانیان، نه فقط در یک محدوده، باید کلیپ اعدام جز به جز اش کلیپ بشه تا همه مردم ببینند تا برسه به اونهایی که این چنین نکنند

  4. خدا لعننتون کنه. هزار بار تو آتیش بسوزوننتون. کمه تونه. لعنت

  5. مقصر اصلی فساد در قوه قضاییه و سیستم هستش اگه شدیدتریک برخوردها صورت بگیرد اینچنین ظلم های اتفاق نمیفته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *