زهرا نویدپور و علت مرگ ناگهانی و ماجرای تجاوز چیست + عکس و بیوگرافی

زهرا نویدپور و علت مرگ ناگهانی و ماجرای تجاوز چیست + عکس و بیوگرافی و ادعای تجاوز و عکس شخصی و اینستاگرام و حواشی خودکشی و پیدا شدن جسد را در مجله شبونه مشاهده کنید.خبرهای بدون سانسور

زهرا نویدپور و علت مرگ ناگهانی و ماجرای تجاوز چیست

زهرا نویدپور و علت مرگ ناگهانی

در شبکه های اجتماعی خبری منتشر شده مبنی بر خودکشی دختری ۲۸ ساله به زهرا نویدپور که به خبر داغ تبدیل شده و رسانه های بیگانه و معاند نیز از این خبر سوئ استفاده سیاسی و جو سازی کرده و به آن دامن زدند.

چندی پیش زهرا نویدپور ادعا کرده بود که یک نماینده مجلس به او دست درازی کرده و مورد آزار و اذیت قرار داده است.
این خبر پیشتر در سایت های خارج از کشور و معاند و فارسی زبان که فعالیت دارند و میان کاربران شبکه های اجتماعی متتشر شده بود که یک نماینده مجلس به زنی جوان و 28 ساله تجاوز کرده است.

زهرا نویدپور و علت مرگ ناگهانی و ماجرای تجاوز چیست

بیوگرافی و عکس زهرا نویدپور

شب گذشته نیز اکبر اعلمی، نمایندهسابق مجلس شورای اسلامی، در کانال تلگرام خود خبر درگذشت ناگهانی این دختر جوان را در بیمارستان فارابی شهرستان ملکان به اشتراک گذاشت و گفت که جسدش در منزل مادری او پیدا شده است.
هنوز منبع رسمی این خبر را تایید و تکذیب نکرده و واکنشی به این خبر داده نشده است و حواشی و جنجال آفرینی برای چهره های سیاسی همیشه وجود داشته و نام فردی در این بخش برده نشده است و درباره هر خبری در شبکه های اجتماعی نباید زود قضاوت کرد  وباید صحت و سقم آن را در خبرگزاری ها و منابع رسمی کشور دنبال کرد.

ماجرای ادعای تجاوز به دختر 28 ساله

البته باید متذکر شد که این گونه خبرهای مغرضانه در سایت های ضد انقلاب و دامن زدن به خبرهای ان چنینی زیاد مشاهده می شود و جنجال سیاسی برای این گونه خبرها بپا می کنند و این خبر را نیز با عنوان خودکشی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی درج کردند.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *