ترانه علیدوستی از ایران رفت؟ مهاجرت ترانه علیدوستی واقعیت دارد؟

ترانه علیدوستی از ایران رفت؟ مهاجرت ترانه علیدوستی واقعیت دارد؟

ترانه علیدوستی از ایران رفت؟ مهاجرت ترانه علیدوستی واقعیت دارد؟ خبری در برخی پیج های اینستاگرامی منتشر شده مبنی بر مهاجرت ترانه علیدوستی به خارج از کشور که این خبر واقعیت ندارد.

ترانه علیدوستی از ایران رفت؟ مهاجرت ترانه علیدوستی واقعیت دارد؟

ترانه علیدوستی از ایران رفت؟

خانم علیدوستی با قید وثیقه از زندان آزاد شده است و در ممنوع الخروج میباشد او نزدیک به دو ماه در زندان اوین به سر برد تا اینکه در نهایت با قرار وثیقه از زندادن آزاد شد.

در پی اظهارنظرهای بدون مدرک در مورد حوادث اخیر و همچنین انتشار مطالب تحریک آمیز در حمایت از اغتشاشات خیابانی قبلی، از سوی برخی چهره های سرشناس و تعدادی از سلبریتی ها در هفته های اخیر، برخی از این افراد برای پاسخگویی به دادسرای تهران احضار شدند. مقامات قضایی و تعدادی نیز به دستور قضایی دستگیر شدند.

همچنین ببینید:

⚡️شهره قمر : ترانه علیدوستی همجنسگرا است

⚡️زبان دراوردن و زبان درازی ترانه علیدوستی بعد از آزادی از زندان

در همین رابطه ترانه علیدوستی که مستنداتی در خصوص برخی ادعاهای خود ارائه نکرده بود با دستور مقام قضایی بازداشت شد. پرونده وی در دست بررسی بیشتر است. تسنیم همچنین نوشت: یک منبع آگاه گفت: ترانه علیدوستی به دلیل اقدام در نشر مطالب کذب و تحریف شده، اغتشاشات و حمایت از جریانات ضد ایرانی بازداشت شده است.

ترانه علیدوستی از ایران رفت؟ مهاجرت ترانه علیدوستی واقعیت دارد؟

این سلبریتی ها که با توجه به پایگاه اجتماعی خود در دوران تاریخی، قرار است نقش تاریخی خود را در سرکوب اغتشاشات ایفا کنند، در حوادث اخیر نه تنها به وظیفه خود به درستی عمل نکردند، بلکه با اتخاذ مواضع تحریک آمیز و بدون کاغذ، در کنار مردم قرار گرفتند. آشوبگران آنها در فضای مجازی قرار گرفتند و مبارزه کردند که اکنون تأثیر مستقیمی بر دنیای واقعی دارد.
عدالت برای مهار و مماشات با این شخصیت ها ترجیح داد با آنها برخورد قضایی نشود، در حالی که از همان روزهای اول تظاهرات که در فاصله کوتاهی به اغتشاش تبدیل شد، این الزام وجود داشت که مقامات قضایی با محرک ها قاطعانه برخورد کنند. از شورش ها اما با گذشت زمان، این به اصطلاح چهره ها نه تنها از مواضع اشتباه و انحرافی خود عدول نکردند، بلکه حالت تهاجمی بیشتری پیدا کردند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *