ترور تتلو + ماجرای فیلم ترور شدن امیر تتلو خواننده را ببینید

ترور تتلو + فیلم ترور شدن امیر تتلو خواننده را ببینید توضیحاتی که بنیامین بهادری در اینستاگرام از آن بیان کرد .

ماجرای ترور تتلو

بنیامین بهادری خواننده پاپ معروف کشورمان در یک لایو اینستاگرامی که با خبرنگار تی وی پلاس برقرار کرده بود درباره موضوع امیر تتلو به گفتگو پرداختند بنیامین بهادری درباره تتلو گفت که در ایران این خواننده را ترور شخصیتی کردند کاری که حتی بدتر از به قتل رساندن و ترور شدن یک شخص خواهد بود.

بنیامین بهادری با اشاره به این که تتلو برای گرفتن مجوز در ایران دست به هر کاری زد اما به او مجوز ندادند اعلام کرد که شخصیت این خواننده را ترور کردند و حالا او پر از عقده و کینه سعی می‌کند که خود را خالی کند.

ترور تتلو + ماجرای فیلم ترور شدن امیر تتلو خواننده را ببینید

تتلو که در روزهای گذشته با بسته شدن صفحه اینستاگرامش مواجه شده سعی می کند با ساخت صفحات مختلف با اسم های مستعار مجدداً در اینستاگرام فعالیت خود را ادامه بدهد اما برخی از کاربران پیج جدید او را به اینستاگرام گزارش داده و اینستاگرام نیز پیج های به او را مسدود میکند.

علت مسدود شدن پیج های او فراخوان حرمسرا بوده است .

او از هوادارانش درخواست کرده بود که برایش دختران خوش چهره و زیبا پانزده ساله تا بیست ساله فراهم کنند تا برای حرمسرای خود که به حرمسرای سلطان نامیده بود نیاز های جنسی اش را برطرف کند.

ظاهرا روز گذشته امیر تتلو که این روزها به یوتیوب و تلگرام پناه برده، دوباره تلاش کرده که یک پیج اینستاگرامی داشته باشد، پیج را با همین عنوانی که در تصویر می‌بینید راه انداخته و در مدت کمی هم تتلیتی‌های گوشی به دست فالو کرده‌اند و اینستاگرام ساعاتی بعد پیج جدید تتلو را هم از دسترس خارج کرده.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *