فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری آرش میراحمدی +تصاویر

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری آرش میراحمدی +تصاویر

مراسم خاکسپاری و تشییع پیکر آرش میراحمدی امروز پنجشنبه با حضور بسیاری از هنرمندان و خانواده ایشان برگزار شد بسیاری از عوامل برنامه خنده بازار و محله گل و بلبل و بچه محل در این مراسم حضور داشتند.

داریوش و فرضیایی و نعیم نظامدوست در این مراسم سخنرانی کرده و درباره شخصیت و منش آرش میراحمدی صحبت کردند.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری آرش میراحمدی +تصاویر

داریوش فرضیایی گفت که ما خیلی قدرنشناس هستیم تا زمانی که هنرمند زنده است هیچ توجهی به او نمی‌کنیم و آرش بی‌رحمدی دو سال از فعالیت هنری دور شده بود که شاید اگر در حین بیماریش در زمینه بازیگری نیز فعالیت می‌کرد روحیش بسیار خوب می‌شد و میتوانست با بیماری‌اش مبارزه کند ما خیلی تلاش کردیم که به او روحیه بدهیم اما دست تقدیر او را به کام مرگ کشاند.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری آرش میراحمدی +تصاویر

چهره‌های سرشناس زیادی در مراسم خاکسپاری آرش میراحمدی حضور داشتند حمید لولایی و پژمان بازغی و بسیاری از چهره‌های هنری در مراسم حضور پیدا کردند آرش میراحمدی به علت بیماری سرطان لوزالمعده مدتی در بیمارستان بستری بود و مراحل شیمی درمانی خود را آغاز کرد اما به دلیل زردی بیش از حد در آی سی یو بستری شد و در نهایت درگذشت.

پیکر آرش میراحمدی در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری آرش میراحمدی +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری آرش میراحمدی +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری آرش میراحمدی +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری آرش میراحمدی +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری آرش میراحمدی +تصاویر

2 نظر

  1. روحش شاد و یادش گرامی خداوند به خانواده شون صبر عطا کنه من به شدت شوکه شدم شنیدم چون از بیماریشون خبر نداشتم انسان بزرگی بودن 😔🖤😢

  2. احمدامیری؛ بلوچستان

    اخه وقتی که فهمیدم فوت شدن چقد گریه کردم گریه م بنده نمی اومد روحش شاد و یادش گرامی جنت فردوس نصیبت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *