فیلم کامل توهین جرارد پیکه به تیم تراکتور تبریز در برنامه زنده + واکنش ها

فیلم کامل توهین جرارد پیکه به تیم تراکتور تبریز در برنامه زنده + واکنش ها

فیلم کامل توهین جرارد پیکه به تیم تراکتور تبریز در برنامه زنده + واکنش ها

فیلم کامل توهین جرارد پیکه به تیم تراکتور تبریز در برنامه زنده که واکنش هایی را به همراه داشته است.

جرارد پیکه فوق ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و بارسلونا در یک برنامه زنده تلویزیونی حضور پیدا کرده بود که در این برنامه متوجه می‌شود که پاکو خمز سرمربی اسپانیایی در حال حاضر به عنوان سرمربی تیم تراکتور فعالیت می کند که باعث خنده های تمسخر آمیز این بازیکن شد و گفت واقعاً در جهان تیمی وجود دارد که اسمش تراکتور باشد؟ این خنده های جرارد پیکه از نگاه هواداران تراکتورسازی تبریز توهین قلمداد شده است.

فیلم کامل توهین جرارد پیکه به تیم تراکتور تبریز

پیکه از فوتبالیست های نامدار جهان بوده که به عنوان یکی از اسطوره های فوتبال بارسلونا شناخته می شود ا موفق شده که در لیگ قهرمانان اروپا سال پیاپی با دو تیم مختلف قهرمانی را تجربه کند.

زندگی شخصی پیکه همچنین جنجال زیادی را در رسانه‌ها به وجود آورده بود چرا که سالها با شکیرا خواننده کلمبیایی رابطه داشت و صاحب دو فرزند شدند اما در سال ۲۰۲۲ گفته شد که پیکه به شکیرا خیانت کرد و این خیانت موجب جدایی آنها شده است.

همچنین ببینید:

دانلود کامل آهنگ شکیرا برای پیکه با ترجمه فارسی

خیانت پیکه با شیشه مربا برملا شد شکیرا از شیشه مربا فهمید

هواداران بارسلونا جرارد پیکه را هو کردند +فیلم

فیلم منتشر شده از توهین جرارد پیکه، مدافع سابق بارسلونا به باشگاه تراکتور تبریز در برنامه تلویزیونی اسپانیا بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است. در این ویدیو که با واکنش های منفی هواداران تراکتورسازی مواجه شده، جرارد پیکه در بحث وضعیت فعلی پاکو خمز سرمربی اسپانیایی می گوید: واقعا تیمی وجود دارد که اسمش تراکتور باشه؟ این خیلی خنده داره!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *