زمان پخش و تکرار سریال دلدادگان از شبکه آی فیلم 1402

زمان پخش و تکرار سریال دلدادگان از شبکه آی فیلم 1402

زمان پخش و تکرار سریال دلدادگان از شبکه آی فیلم 1402

زمان پخش سریال دلدادگان هر شب ساعت 22:00 میباشد و زمان بازپخش تکرار ساعت های 6:00 صبح و 14:00 روز بعد میباشد.

سریال دلدادگان نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی است. این سریال محصول شبکه سه سیما در تابستان 97 کلید خورد و قرار است در ۶۰ قسمت از شبکه 3 سیما به زودی پخش شود این سریال که در ابتدا با نام پاهای بیقرار معرفی شده بود اکنون به سریال دلدادگان تغییر نام یافته است هنوز دلیلی برای این تغییر نام ذکر نشده است اما این تغییر نام ها این روز ها بسیار مرسوم است و برای بسیاری از فیلم ها و سریال ها اتفاق می افتد.

زمان پخش و تکرار سریال دلدادگان از شبکه آی فیلم 1402

سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی ساخته شده. این سریال در سال ۱۳۹۷ از شبکه سه سیما پخش شد. سریال دلدادگان قرار بود با نام پاهای بیقرار منتشر شود که در آخر تصمیم بر این شد که نام سریال را دلدادگان بگذارند. سریال دلدادگان در سه فصل ساخته شده است.

خلاصه سریال دلدادگان

افسانه مشکات به دلیل خصومت شخصی که با خانواده پورسلیم داشت پسر خانواده امیر پورسلیم را در شرکت واردات صادرات خود استخدام کرد. تا پولشویی و تخلف های مالی شرکت را به گردن او بیاندازد و بعد به همراه دخترش ارغوان از ایران بروند. اما در ادامه داستان ارغوان و امیر به هم دل می دهند.

این مجموعه در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد. مجموعه‌ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *