عکس های کامل تیپ لیندا کیانی در جشنواره فیلم کن 2022

تصاویر و عکس های کامل لیندا کیانی در جشنواره و فستیوال فیلم کن 2022 و تصاویر جنجالی پوشش و تیپ او را در این صفحه مشاهده نمایید.

عکس های تیپ لیندا کیانی در جشنواره فیلم کن

لیندا کیانی در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ برای بازی در فیلم کوتاه زنی که شاعر بود حضور پیدا کرد که پوشش او مورد توجه عکاسان قرار گرفت.

عکس های کامل تیپ لیندا کیانی در جشنواره فیلم کن 2022

لیندا کیانی بازیگر سرشناس کشورمان بوده که سالها در عرصه بازیگری فعالیت حرفه‌ای دارد او متولد ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان بوده و دارای یک خواهر و چهار برادر می باشد در رشته فلسفه تحصیلکرده و مدرک خود را از دانشگاه مفید اخذ نموده از کلاس های بازیگری را زیر نظر محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان پشت سر گذاشته است و بعد از سپری کردن کلاس های بازیگری استاد سمندریان در کلاس های فن بیان مهتاب نصیرپور نیز حضور پیدا کرد و حالا به عنوان یک بازیگر ز اول کشورمان شناخته می‌شود .

او در جشنواره های مختلف بین‌المللی نیز حضور داشته است و این بار هم برای بازی در فیلم کوتاه زنی که شاعر بود در فستیوال فیلم کن حضور پیدا کرده جشنواره کن در فرانسه برگزار می‌شود.

عکس های کامل تیپ لیندا کیانی در جشنواره فیلم کن 2022

فیلم زنی که شاعر بود

فیلم کوتاه زنی که شاعر بود توسط سعید دشتی کارگردانی و توسط صحرا فتحی تهیه کنندگی شده است و در سال ۱۴۰۰ تولید شد این فیلم موفق شد که در جشنواره یک فیلم کالیفرنیا به عنوان بهترین فیلم کوتاه انتخاب شود حضور بازیگرانی همچون صحرا فتحی و لیندا کیانی و نیما شعبان نژاد و امیر جعفری به جذابیت این فیلم کوتاه افزوده است.

عکس های کامل تیپ لیندا کیانی در جشنواره فیلم کن 2022

فیلم سینمایی زنی که شاعر بود توانست به عنوان بهترین فیلم جشنواره زنان کالیفرنیای آمریکا انتخاب شود

این فیلم ساخته سعید دشتی و صحرا فتحی می باشد

این جشنواره که در هالیوود برگزار می شود، محور اصلی آن بررسی شخصیت های زن در فیلم‌های سینمایی است

موضوع این فیلم کوتاه درباره شخصیت زنی است که از سوی همسرش مورد اذیت و آزار قرار گرفته و مشکلات و مسائل گوناگونی را متحمل می شود

عکس های کامل تیپ لیندا کیانی در جشنواره فیلم کن 2022

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *