جریان بازی همستر چیه آیا واقعا میشه پول دراورد؟

جریان بازی همستر چیه آیا واقعا میشه پول دراورد؟

جریان بازی همستر چیه

بازی همستر این روزها در فضای مجازی واکنش‌های زیادی را به همراه داشته است و به دلیل ارائه رمز ارز  در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی محبوب شده است.

این بازی یک بات تلگرامی بوده که کاربران تلگرام می‌توانند با استفاده از ضربه زدن به صفحه گوشی خود به کسب درآمد بپردازند و ارز دیجیتال نات کوین را استخراج کنند.

جریان بازی همستر چیه آیا واقعا میشه پول دراورد؟

علاقه‌مندان به این بازی حالا دیگر افراد کم سن و سال نیستند و به دلیل جایزه‌های پولی که این بازی در نظر گرفته است همه سنین مختلف برای کسب درآمد به این بازی هجوم آوردند .

آیا واقعا میشه پول دراورد؟

اما آیا واقعاً می‌توان با این بازی کسب درآمد کرد بدون شک بسیاری از برنامه نویسان بازی‌های تحت اینترنت برای اینکه بتوانند بازی‌های خود را در بین کاربران گسترش دهند بودجه‌ای را برای ارائه جایزه کسب درآمد کاربران در نظر می‌گیرند و بعد از اینکه بازی آنها در بین مردم حسابی محبوب شد با گرفتن تبلیغات چندین برابر بودجه‌ای که برای این بازی صرف کرده‌اند را دریافت خواهند کرد.

البته کاربران باید توجه داشته باشند که این گونه بازی‌ها را نمی‌توان با اعتماد دنبال کنند و رمز ارزی که تلگرام برای این بازی در نظر گرفته است ممکن است به علت تحریم‌های بانکی که وجود دارد خیلی زود از حساب کاربری آنها خارج شود.

همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت یک بازی در سبک Tap to Earn و رباتی است. بازیکنان در همستر کامبت باید با زدن روی یک سکه درون بازی مقدار بیشتری توکن جمع کنند. این توکن‌ها ممکن است در آینده در قالب ایردراپ بین بازیکنان همستر کامبت توزیع شود. بازی همستر کمبت در قالب یک ربات در دسترس است. همستر کامبت مدعی است که ۴۲ میلیون کاربر فعال دارد. برنامه ایردراپ بازی همستر کامبت به چهار بخش تقسیم می‌شود؛ مذاکره با صرافی‌ها، مذاکره با مارکت میکرها، انجام چند همکاری کلیدی با مجموعه‌های مختلف و در نهایت تهیه فهرستی برای تسک‌های ایردراپ. از بین این مراحل ۳ مرحله پشت سر گذاشته شده و مرحله تهیه لیست تسک‌های شرکت‌ داده شدن در ایردراپ همستر کامبت باقی مانده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *