جمشید سامورایی کیست؟ ماجرای دستگیری

جمشید سامورایی کیست؟ ماجرای دستگیری او را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

نام جمشید سامورایی به دلیل فیلم سینمایی سامورایی در برلین مورد توجه مردم قرار گرفته است فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مهدی نادری که در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ در سینماهای کشور اکران شد و آقای حمید فرخ نژاد نقش جمشید سامورایی را بر عهده داشت.

بعد از اکران این فیلم بسیاری از مردم کنجکاو شدند که بدانند این شخص چه کسی است که این فیلم را معطوف خود کند

فیلم سینمایی سامورایی در برلین

جمشید سامورایی کیست؟ +بیوگرافی

او یکی از اشرار مسلح بوده که شرارت های زیادی را مرتکب شده بود که در نهایت با پلیس درگیر شده و هنگام فرار نیروی انتظامی ناچار میشود به سمت او شلیک کرد.

او در سوابق شرارتی که داشته با درگیری های مکرر با مردم و تخریب خودرو و موتور سیکلت پلیس با چندین تن از ماموران نیروز انتظامی درگیر شده و در نهایت متواری شده بود که در نهایت توسط نیروی انتظامی بعد از گذشت چند روز بازداشت و روانه زندان گردید.

جمشید سامورایی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای دستگیری

ماجرای دستگیری جمشید سامورایی

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران قبل از ورود به مخفیگاه جمشید، تمامی محوطه اطراف خانه را در محاصره خود درآورده بودند،‌گفت: متهم پس از پریدن بر روی خودروی پارک شده در کوچه و واردآوردن خسارت به سقف و شیشه آن، باز هم درصدد فرار بود که ماموران با استفاده از قانون به کارگیری سلاح، اقدام به شلیک 7 تیر هوایی و 6 تیر مستقیم به سمت پای وی کردند و با اینکه یکی از گلوله‌های شلیک شده به کتف راست متهم اصابت کرده بود وی به فرار خود ادامه داد.

جمشید سامورایی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای دستگیر شدن

وی با اشاره به اینکه ماموران در برابر فرار متهم اقدام به شلیک 2 تیر هوایی دیگر نیز کردند، افزود: ماموران پس از اصابت گلوله به متهم، با به کارگیری گاز اشک‌آور و فنون دفاع شخصی موفق شدند وی را متوقف کرده و جمشید سامورایی را دستگیر کنند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *