حسن ریوندی بر اثر کرونا به کما رفت +آخرین وضعیت سلامتی حسن ریوندی

حسن ریوندی بر اثر کرونا به کما رفت +آخرین وضعیت سلامتی حسن ریوندی را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کمدین معروف کشورمان که در اینستاگرام حدود 13 میلیون فالوئر دارد بر اثر کرونا در بیمارستان بستری شد و بعد از مدتی به کما رفت.

حسن ریوندی بر اثر کرونا به کما رفت

پزشکان تلاش زیادی کردند تا بتوانند او را از کما خارج کنند و در نهایت بعد از گذشت چند ساعت از کما درامد اما هنوز حالش وخیم گزارش شده است.

حسن ریوندی بر اثر کرونا به کما رفت +آخرین وضعیت سلامتی حسن ریوندی

این کمدین از محبوبترین چهره های طنز کشورمان بوده که با برگزاری کنسرت های خنده و به اشتراک گذاشتن بخش هایی از کنسرت خود در اینستاگرام موفق شده حدود 13 میلیون فالوئر به دست اورد .

حسن ریوندی با شیوع بیماری کرونا همیشه در اینستاگرامش توصیه های پزشکی و بهداشتی را برای فالوئرهای خود به اشتراک میگذاشت اما در نهایت خودش به این ویروس مبتلا شده و راهی بیمارستان گردید.

به کما رفتن این کمدین خبر تلخی بود که شب گذشته رخ داد و باعث نگرانی بسیاری از هوادانش شد.

حسن ریوندی بر اثر کرونا به کما رفت +آخرین وضعیت سلامتی حسن ریوندی

لازم به ذکر است که ایشان متولد ۱ فروردین ۱۳۵۵ در شهر سبزوار میباشد و فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی از دانشگاه حکیم سبزواری است ، شغل اصلی ریوندی دبیر ورزش است. استعداد تقلید صدای او از سنین کودکی شکوفا شد و همیشه از هنر ذاتی حسن ریوندی در جشن های مدرسه و محل استفاده می شد.

او اوایل کودکی بین همسالان و دوستانش برنامه اجرا می کرد که خیلی مورد استقبال قرار می گرفت تا اینکه در دوران رهنمایی در جشن های مدرسه آیتم طنز انجام می داد. در سال 1370 وقتی 15 ساله بود بمناسبت دهه فجر برای اجرا در تالار شهید مفتح سبزوار اولین درآمد خود را بدست آورد، آن زمان بیشتر شبیه سازی و تقلید صدا می کرد.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *