حمید سپیدنام مستر تیستر و همسرش کیست؟

بیوگرافی حمید سپیدنام با نام معروف اولین مستر تیستر ایران و همسرش پگاه و زندگی شخصی در خارج از کشور و ماجرای رستوران داری وی را در مجله شبونه بخوانید.

حمید سپیدنام مستر تیستر ایران و همسرش | فحاشی مستر تیستر

بیوگرافی حمید سپیدنام

آقای حمید سپیدنام در بیست و دومین روز از بهمن ماه سال ۱۳۵۶ در شهر منچستر انگلستان متولد شد ، جزو فعالان شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام می باشد.

تحصیلات

وی دارای مدرک فارغ التحصیلی در مقطع لیسانس در رشته مهندسی کامپیوتر می باشد.

حمید سپیدنام مستر تیستر و همسرش کیست؟ + بیوگرافی و عکس های حمید سپیدنام + اینستاگرام

خانواده حمید سپیدنام

ایشان تا سن پنج سالگی در شهر انگلستان بود اما به دلایلی به ایران آمد و در شهر مشهد ساکن شد پدر ایشان در انگلستان مدرک دکترای خود را در رشته الکترونیک کسب کرد و بعدها دانش خود را به ایران آورد و به عنوان استاد دانشگاه فعالیت خودش رو در دانشگاههای ایران آغاز کرد.

حمید سپیدنام چه طور مسترتیستر شد؟

حمید سپیدنام به عنوان یکی از مشهورترین چهره‌های فعال در فضای مجازی به نام اینستاگرام که به واسطه غذا خوردن و تست کردن انواع غذا در رستوران ها خود را به در نزد مردم به شهرت رسید

عکس حميد سپيدنام مستر تيستر

شخصی است که هر روز به رستوران های مختلف در شهرها و کشورها سفر میکنه و غذاهای آن رستوران ها را تست می کند و سپس راجع به نوع کیفیت غذا محیط رستوران و برخورد پرسنل و مدیر و مدیریت آن مطالبی را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد.

ازدواج حمید سپیدنام

آقای حمید سپیدنام در حال حاضر متاهل می باشد و نام همسر ایشان پگاه سپیدنام است و با هم هم اکنون در فضای مجازی فعالیت میکنند.

پگاه همسر حمید سپیدنام مستر تیستر | بیوگرافی و عکس های حميد سپيدنام مستر تيستر

ماجرای زندگی در انگلستان

حمید سپیدنام به دلیل تحصیل پدر خود در رشته دکترای الکترونیک در شهر منچستر انگلستان تا ۵ سالگی در این کشور اقامت داشت و بعد از بازگشت در کنار خانواده در شهر مشهد ساکن شد، وی سرانجام در دانشگاه ها تحصیل در رشته کامپیوتر و آشنایی به فنون وب و برنامه نویسی برنامه نویسی بعد از چند سال کار طراحی سایت برای بالا بردن اطلاعات خود دوباره به انگلستان بر می‌گردد و دوره‌های مختلف در زمینه مارکتینگ تبلیغات و برند سازی خود را طی ۵ سال در آنجا سپری می‌کند .

خانواده حمید سپیدنام مستر تیستر و همسرش

تبلیغات

شهرت سپیدنام در فضای مجازی باعث درآمد بسیار خوب برای ایشان شد به نحوی که در رستوران ها به راحتی با افراد مختلف آشنا می‌شد و با آنها ارتباط برقرار می کرد و به آنها شرکت خود را معرفی می‌کرد که در چه زمینه ای فعالیت دارند و مشتریان خوبی را برای خودش از طریق به وجود می آورد.

همچنین ببینید:

ایشان در خصوص شغلش می گویند یک معیار خاصی برای انتخاب رستوران هایی که می رود ندارد و کاملاً به صورت خیلی غیرمنتظره وارد رستوران ها میشه و ازشون بازدید میکند.

فعالیت در زمینه وب و شرکت

مستر تیستر چیست؟

آقای سفید نام بیان داشت که حدوداً ۲۰ سال است که در حوزه آنلاین وب فعال هست و در حدود ۱۰ الی ۱۱ سال هست که در زمینه تست غذا تحت عنوان مستر تیستر فعالیت خودش رو دنبال می کند وی در این خصوص یک شرکت داره که بیش از ۵۰ پرسنل در زمینه فعالیت و طراحی وب سایت و بازاریابی او را همراهی می‌کنند.

همچنین ببینید:

حمید سپیدنام به عنوان یک منتقد رستوران در شبکه های مجازی مختلف فعالیت می‌کند و همچنین در روزنامه ای به نام آسیا تحت عنوان آقای خوشخوراک نیز لقب گرفته است .

حمید سپیدنام مستر تیستر ایران و همسرش

نحوه کار در روزنامه آسیا

آقای سفید نام اعلام کرد پس از شروع کار خود در همایشی که در برج میلاد در مورد بازاریابی اینترنتی بود حضور پیدا کرد و آقای ایرج جمشیدی ایشان را دعوت کرد تا در روزنامه آسیا یک صفحه داشته باشد که این فعالیت حدوداً ۵ الی ۶ سال به طول انجامید و در حال حاضر هیچ گونه فعالیتی در این روزنامه ندارد.

همچنین ببینید:

اینستاگرام مستر تیستر

او در اینستاگرام نیز فعالیت های گسترده ای دارد و هر روز از فعالیت های خود تصاویری را به اشتراک میگذارد.

حمید سپیدنام مستر تیستر و همسرش کیست؟ + بیوگرافی و عکس های حمید سپیدنام + اینستاگرام

برنامه های آینده در زندگی

ایشان بیان کرده برای آینده برای آینده کاری این اپلیکیشن سفارش غذا را به زودی به بازار خواهد فرستاد و دوست دارم که در این زمینه موفق بشم از برنامه‌های دیگر من این است که برند وینز  را که به عنوان یکی از فعالین معروف در زمینه غذا حتی به کشور ایران بیاورم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *