حکم اعدام محسن لرستانی واقعیت دارد؟

حکم اعدام محسن لرستانی وقعیت دارد؟ جزئیات و خبر جدید حکم خواننده سرشناس را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

حکم اعدام محسن لرستانی وقعیت دارد؟ حکم دادگاه محسن لرستانی

حکم اعدام محسن لرستانی وقعیت دارد؟

خبر اتهام افساد فی الارض به محسن لرستانی در حال حاضر به تیتر اول رسانه های هنری کشورمان تبدیل شده است اتهامی که اگر به او ثابت شود حکم اعدام او را در پی خواهد داشت

خبر شوکه کننده ای که بسیاری از هواداران این خواننده معروف و سرشناس را نگران کرده است و اینکه چرا به یکباره چنین حکمی برای او صادر شده نکته بسیار عجیب و شوکه کننده می باشد.

حکم اعدام محسن لرستانی وقعیت دارد؟ چت های خصوصی او چه بوده؟

خبر ها از این قرار است که محسن لرستانی سال گذشته در حالی که در خانه مادری اش در سعادت‌آباد حضور داشته توسط پلیس دستگیر و روانه زندان می شود

علت بازداشت چت های خصوصی اش بوده است

بعد از تحقیقات خبرنگاران وکیل ایشان گفته است که او به خاطر چت های خصوصی این اتهام به او زده شده است

روز چهارشنبه ۱۰ مهرماه ۱۳۹۸ صدور کیفرخواست علیه این خواننده به اتهام افساد فی الارض منتشر شد در ادامه کاظم حسینی وکیل مدافع محسن لرستانی در گفتگو با خبرنگاران گفت که ایشان شاکی خصوصی ندارد و در پرونده اعلام شده که شاکی مدعی‌العموم است

علت دستگیر شدن محسن لرستانی چت های خصوصی محسن لرستانی

این وکیل همچنین ادامه داد که صدور کیفرخواست به اتهام افساد فی الارض برایش بسیار شگفت آور است وی با استناد به ماده ۱۰۲ قانون آیین دادرسی کیفری ایران تحقیق در اعمال منافی عفت عمومی ممنوع است مگر پرونده شاکی خصوصی داشته باشد

همچنین ببینید: خبرهای جدید درباره محسن لرستانی را اینجا کلیک کنید و ببینید

قبلا نیز شایع شده بود که انتشار مسائل اخلاقی و خصوصی در فضای مجازی باعث بازداشت این خواننده شده اما وکیل او این موضوع را رد کرده و اعلام کرده که ماجرا را اینگونه نیست و چیزی در فضای مجازی منتشر نشده است بلکه فقط شرکت‌های خصوصی بوده که باعث بازداشت او توسط قوه قضاییه گردیده است

آقای حسینی در پاسخ به این سوال که منظورش از اتفاق فیزیکی یعنی چه گفت که رابطه فیزیکی ” است ولی از توضیح بیش‌تر خودداری کرد.

حکم اعدام محسن لرستانی خواننده وقعیت دارد؟ دادگاه و کیفرخواست محسن لرستانی

خبرهای جدید از محسن لرستانی

کاظم حسینی، وکیل دادگستری، می‌گوید محسن لرستانی، خواننده پاپ ایرانی، به ایجاد یک گروه اینستاگرامی ویژه افراد تراجنسی (ترنس) متهم شده و به همین دلیل با اتهام “افساد فی‌ الارض” روبرو است.

آقای حسینی گفته است “متهمین اصلی پرونده” نظامی هستند و اتهام‌های مطرح‌شده درباره آقای لرستانی “شائبه پرستوهای ترنس را تداعی می‌نماید”.

عبارت “پرستو” در ماه‌های اخیر درباره کسانی رایج شده که از طریق رابطه جنسی افراد را در دام دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی می‌اندازند.

بنا به گزارش‌های قبلی محسن لرستانی از اسفند ماه سال ٩٧ در بازداشت است. اتهام “افساد فی الارض”، که می‌تواند حکم اعدام داشته باشد، پیش از این درباره آقای لرستانی گزارش شده بود، اما حال وکیل او می‌گوید که “مدیریت گروه اینستاگرامی پرطرفدار ویژه ترنس‌ها” مبنای این اتهام است.

با توجه به این اخبار اگر اتهامات ذکر شده برای او تایید شود حکم اعدام محسن لرستانی قطعی خواهد بود.

آقای حسینی به “ادعاهای نفوذ متهمان نظامی پرونده در مجموعه حفاظتی‌ شخصیت‌های طراز اول” اشاره کرده و می‌گوید با توجه به “اشراف شدید نهادهای حفاظتی ارگان‌های نظامی از فعالیت‌های نیروهای نظامی تحت امر وجهه امنیتی پرونده” پررنگ می‌شود و در عین حال “نمی‌توان آقای لرستانی را با چنین شبکه‌ای مرتبط دانست.”

این وکیل دادگستری گفته متهم ردیف اول پرونده “بچه محل” محسن لرستانی در کرمانشاه بوده و رابطه آقای لرستانی با این فرد بر همین مبنا بوده است.

آقای حسینی هویت این فرد را اعلام نکرده و جزئیات بیشتری از پرونده ارائه نکرده است.

منبع معتبر دیگری به جز این وکیل دادگستری درباره اتهام‌های جنسی و امنیتی مطرح در پرونده اطلاعاتی ارائه نداده است.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *