حکم خوردن منی مرد از نظر شرعی و پزشکی

حکم خوردن منی مرد از نظر شرعی و پزشکی را در مجله شبونه مختصر و مفید برایتان بیان کردیم.

حکم خوردن منی مرد از نظر شرعی و پزشکی

از پوزیشن های زناشویی رابطه دهانی است که مردان بسیار علاقه مند این نوع رابطه هستند.
اما گاهی دیده و شنیده میشود که مردان دوست دارند همسرشان یا شریک جنسیشان اقدام به خوردن آب منی و انزال آنها کنند.مسائل جنسی و زناشویی
اما گاهی سوالی پیش می آید که خوردن آب منی بعد از پایان رابطه جنسی ابتدا از لحاظ شرعی و سپس از نظر پزشکی چه حکمی دارد و آیا این رفتار صحیح و درست است یا نه.
ما در مرد می کند که در این مطلب ما این کار را از نظر شرعی در اسلام و طب بررسی می کنیم تا ما به بررسی این مشکلات و سوالات مهم شما عزیزان پرداختیم تا اطلاعات جنسی خوبی را در اختیار شما گذاشته باشیم.خوردن شیر همسر

 

حکم خوردن منی مرد از نظر شرعی و پزشکی

خوردن مایع منی از نظر شرعی

از اقدام و عمل از نظر شرع اسلام حرام است زیرا در شرع اسلام منی و آب خروجی از انزال از نجاسات است و خوردن نجاست حرام است.
این حکم از لحاظ پزشکی و سلامتی عنوان شده و منشاء پزشکی دارد .

خوردن مایع منی مردان از لحاظ پزشکی

دکتر شیخ السلامی درباره این عمل توضیح دادند : در ترکیبات مایع منی مایع فروکتوز که مواد قندی است وجود دارد که در میوه ها موجود است و همچنین ویتامینها و مواد غذایی هست که انرژی لازم برای اسپرم سازی را می رساند.
در ضمن میلیونها اسپرم و ویروسهایی مثل هپاتیت ب و ث و همچنین ویروس ایدز نیز در درون آن شناور هستند.
از مهمتر اگر فرد بیماری آمیزشی داشته باشد باکتری ها و میکروب بیماری نیز در این مایع وجود دارد که منجر به انتقال بیماری می شود.
پس خوردن منی توصیه نمی شود و کار صحیحی نیست ، زیرا بیماریهای جنسی و مقاربتی مخفی زیادی وجود دارد که فقط با آزمایشات مشخص می شود و ممکن است فرد ناقل خاموش بیماری می باشد.

تقلید از فیلم های مستهجن و غیر اخلاقی

اشتباهی که افراد با دیدن فیلم های مستهجن تکرار می کنند و متاسفانه با تقلید حرکات و اعمال بازیگران فیلمهای پورنو که صحنه خوردن مایع منی توسط زنان فاحشه را نشان می دهد آنها نیز این درخواست را از همسرشان دارند.
این عمل چه از نظر شرعی و چه از نظر پزشکی امری اشتباه می باشد و خطرات زیادی برای افراد دارد .

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *