فیلم خانه وحشت امیر تتلو در ترکیه و ورود پلیس به خانه تتلو

فیلم خانه وحشت امیر تتلو در ترکیه و آزار و شکنجه دختران نوجوان

بعد از افشاگری ها از خانه امیر تتلو که به مکانی برای ضرب و شتم و شکنجه و تجاوز به دختران تبدیل شده در نهایت پلیس به خانه او ورود کرده و تحقیقات خود را آغاز کرد این اتفاق در حالی رخ داده که تتلو خود را مخفی کرده است تا پلیس به او دسترسی نداشته باشد.

تقریبا پیش از انتشار ویدئوهای آزار دختران توسط امیر تتلو، او فراخوانی از طریق استوری صفحه اینستاگرامش می‌کند و از دختران ۱۵ تا ۲۰ ساله ساکن استانبول درخواست می‌کند که در خانه‌اش حضور پیدا کنند و از واژه «حرمسرای سلطان» استفاده می‌کند. پیرو این درخواست و به‌رغم تمام‌ روایت‌های منتشرشده از امیر تتلو در رابطه با آزار دختران، اما دختران نوجوان و جوان زیادی همچنان در خانه امیر تتلو حضور یافتند.

فیلم خانه وحشت تتلو را ببینید

در روزهای گذشته تعدادی از دختران از جمله سحر قریشی در فضای مجازی افشاگری هایی از خانه امیر تتلو کرده که در خانه این خواننده مورد ضرب و شتم و شکنجه قرار گرفته اند سحر قریشی و فیلمبردار او مدعی بودند که تتلو دختران و حتی رفقای خود را وادار میکرده که عکس او را بر روی بدن خود تتو کنند.

امیر تتلو به دلیل پرونده رابطه جنسی با دختران زیر سن قانونی، در بسیاری از کشورهای جهان امکان دریافت ویزا ندارد و کنسرت هایش بجز ترکیه، در اروپا و بسیاری دیگر از کشورها لغو می‌شود.

تعدادی از دختران ساکن ترکیه نیز از این رفتار وحشیانه امیر تتلو به پلیس ترکیه شکایت کردند و گفته میشود بیش از 10 پرونده دارد.

فیلم خانه وحشت امیر تتلو در ترکیه و ورود پلیس به خانه تتلو

خبرگزاری «ایهلاس» در ترکیه گزارش داده پلیس این کشور در پی انتشار ویدیوهایی در فضای مجازی و گزارش هایی که از فعالان حقوق زنان دریافت کرده، تحقیقاتش را درباره منزل مسکونی «امیر تتلو» خواننده ایرانی آغاز کرده است.

همچنین ببینید:

فیلم کتک زدن و تجاوز امیر تتلو به دخترها و نوازنده ها در خانه اش
فیلم / سحر قریشی: تتلو حرومزاده به زور و کتک برای من تتو میزد
پشت پرده لغو کنسرت امیر تتلو در آلمان برای توهین و تجاوز به دختر بچه

به مرور برخی اطرافیان پیشین تتلو نیز با انتشار ویدیوهای مشابه، به این موج دامن زدند. حالا اما برخی ویدیوها به صورت علنی از سوی نزدیکان این خواننده نشر داده شده که شبهات را بیشتر کرده است.

جزئیات خانه وحشت امیر تتلو

به گزارش ایسنا، در بسیاری از ویدئوهای خبرساز، افرادی ادعا کرده‌اند که دختران جوان و نوجوانی در منزل این خواننده مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند. با جست‌وجوی نام امیر تتلو یا همان امیرحسین مقصودلو در یوتیوب، فیلم‌های زیادی از دورهمی‌هایش با دختران نوجوان و جوان دیده می‌شود. در بین این ویدئوها اما، تصاویری از ضرب‌وشتم و جراحت بعضی از هواداران نوجوان و جوان امیر تتلو هم موجود است. در یکی از فیلم‌ها، دختری نوجوان توسط گروهی دیگر از دختران هم‌سن‌وسالش کشیده شده و این‌گونه به نظر می‌رسد که قصد دارند او را برای انجام کاری مجاب کنند. دقیقا با انتشار این ویدئو و چند ویدئوی دیگر از خانه امیر تتلو، پلیس ترکیه به ماجراهای خانه تتلو ورود و اعلام کرد که تا نتیجه قطعی تحقیقات، دسترسی رسانه‌ها به جزئیات محدود خواهد بود. اما واقعیت این است که امیر تتلو چه داخل مرزهای ایران باشد و چه خارج از مرزها، نامش همیشه حاشیه‌ به دنبال داشته ‌است. البته اگر این واقعیت را کنار بگذاریم، آنچه که در این بین و در حاشیه اخیر امیرتتلو مورد سوال و انتقاد است، این است که چه می‌شود که دختران نوجوان و جوان در خانه تتلو حضور پیدا می‌کنند و تن به انجام هرکاری می‌دهند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *