خانواده و پدر و مادر حمیدرضا روحی کیست +واکنش به مرگ فرزندشان

خانواده و پدر و مادر حمیدرضا روحی کیست +واکنش به مرگ فرزندشان

خانواده و پدر و مادر حمیدرضا روحی کیست +واکنش به مرگ فرزندشان حمیدرضا روحی پسر جوان تاهل شهر زیبا تهران را در ادامه بخوانید.

خانواده و پدر و مادر حمیدرضا روحی کیست

حمیدرضا روحی پسر جوان متولد دهه ۸۰ که چندی پیش در اغتشاشات شهر زیبا استان تهران کشته شد این روزها همچنان به تیتر اول رسانه ها تبدیل شده است.

شلیک گلوله و اصابت به قفسه سینه این پسر جوان باعث مرگ او شده است.

پدر و مادر حمیدرضا هنوزی به خبر مرگ فرزندشان واکنشی نشان نداده اند و درباره خانواده هنوزی اطلاعاتی وجود ندارد رسانه بیگانه تلاش کردند با آنها تماس بگیرند اما پاسخگو نبوده اند.

خانواده و پدر و مادر حمیدرضا روحی کیست +واکنش به مرگ فرزندشان

در چند روز اخیر تصاویر حمیدرضا روحی در شبکه های اجتماعی وایرال شده و بسیاری از کاربران به مرگ او واکنش نشان داده اند.

خبرگزاری فارس درباره مرگ این پسر جوان نوشته که شاهدان عینی گفته‌اند او در جمع اغتشاشگران بوده و درگیری ها با گلوله جنگی کشته شده است در حالی که نیروی انتظامی از گلوله جنگی استفاده نمی کنند.

همچنین ببینید:

خبرگزاری فارس نوشته که اغتشاشگران به سوی نیروهای امنیتی نارنجک دستی پرتاب میکردند و نیروی انتظامی برای متفرق کردن آنها از گاز اشک آور استفاده کرده است و بعد از اینکه جمعیت متفرق شده است پیکر یک پسر جوان بر روی زمین افتاده که از ناحیه قفسه سینه تیر خورده است و وقتی که او را شناسایی کردند مشخص شد نام این پسر حمید رضا روحی می باشد که قبلا عضو بسیج بوده ولی به یکباره قطع رابطه کرده است.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *