خواستگار سابق مهشید ناصری همسر هدایت هاشمی + مصاحبه در برنامه فرمول یک

خواستگار سابق مهشید ناصری همسر هدایت هاشمی کیست؟ به همراه جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

هدایت هاشمی و همسرش مهشید ناصری در برنامه فرمول یک علی ضیا حضور پیدا کردند و درباره خواستگار سابق همسرش توضیحاتی داد که فیلم زیر مشاهده میکنید.

خواستگار سابق مهشید ناصری همسر هدایت هاشمی + مصاحبه در برنامه فرمول یک

او گفت که مهشید در کلاس بازیگری شاگرد من بود که یک خواستگار داشت که او هم در کلاس من حضور داشت و شاگرد من بود و قرار بود انها با هم ازدواج کنند ولی در فضای مجازی شایع شد که من نگذاشتم آنها ازدواج کنند و به عبارتی دیگر من خواستگار مهشید را دک کردم که با او ازدواج کنم! در حال اینگونه نیست و بعد از اینکه کلاس ما تمام شد من دیگر مهشید را ندیدم تا اینکه چند سال بعد او را دیدم و گفتم خواستگارت چه شد ازدواج کردی؟ و مهشید گفت نه قسمت نشد.

هدایت هاشمی همچنین گفت که من بعد از مدتی از مهشید خواستگاری کردم و به گفتم میشود با من ازدواج کنی؟ و او پاسخ داد والا من تو را به چشم برادر و استادم میدیدم و حسابی شوکه شدم و رفتم کلی فکر کردم و در نهایت پاسخ مثبت دادم.

فیلم در حال بارگذاری است… لطفا صبر کنید

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. جی جی نصر

    کار عقلی کرده مهشید خانم بااین‌گرونی و تحریم و کمبود شوهر پولدار ی نعمته حالا خوش تیپ بود که وفور نعمته ، نبود هم خدا بزرگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *