فیلم لحظه خودکشی ویدا افشار هنگام خوردن قرص برنج

آخرین فیلم لحظه خودکشی ویدا افشار هنگام خوردن قرص برنج

ویدیویی از لحظه خودکشی ویدا افشار بلاگر معروف در فضای مجازی منتشر شده که درباره آن گفته شده این دختر جوان قبل از خوردن قرص برنج از خود این ویدیو را گرفته و از برخی از افراد انتقاد و گلایه می‌کند.

ویدا افشار در دهم خرداد ۱۴۰۳ در حالی که با همسر خود آبراهام در رابطه عاشقانه‌اش به بن‌بست خورده بود دست به کار خطرناک و جنون آوری زد و با خوردن قرص برنج به زندگی خود پایان داد.

به نقل از یکی از دوستان صمیمی ویدا زمانی که این دختر جوان به بیمارستان منتقل شده او از پزشکان و پرستاران درخواست می‌کرده که اجازه ندهند که بمیرد اما کار از کار گذشته بوده و قرص برنج در معده او هضم شده بود و متاسفانه این دختر جوان دار فانی را وداع گفت .

ویدا افشار متولد ۱۳۸۱ در تهران بوده و در زمینه بلاگری فعالیت می‌کرد او ابتدا با شخصی به نام پیمان آدیداس وارد رابطه شد که سال گذشته بر اثر ایست قلبی درگذشت.

ویدا در سبک دیس لاو فعالیت میکرده با خوانندگان مثل میلاد راستاد و.. همکاری داشته. به گفته ی وی از ۱۵ سالگی خوانندگی را شروع کرده ولی طی چند سال اخیر زیاد فعالیت در عرصه خوانندگی نداشته و بیشتر به تولید محتوای اینستاگرام می پرداخته.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *