واکنش داریوش فرضیایی به لایو با ساسی مانکن / عمو پورنگ تکذیب کرد

واکنش داریوش فرضیایی به لایو با ساسی مانکن / عمو پورنگ تکذیب کرد

لایو عمو پورنگ و ساسی مانکن در اینستاگرام ساختگی است (حقه بازی جدید ساسی) برای فریب کاربران فضای مجازی که کفگیرش به ته دیگ خورده است.

ساسی مانکن یکی از خواننده‌های مستهجن مقیم آمریکا که سعی می‌کند با حقه بازی و فریب دادن افکار عمومی آهنگ‌های مبتذل اش را رسانه‌ای کند حالا با یک اقدام فریبنده دیگر با تقطیع لایوهای سابق داریوش فرضیایی با دیالوگ‌های هماهنگ شده خودش میکس کرده و مدعی است که با داریوش فرضیایی لایوی در اینستاگرام داشته است در حالی که این ویدیو کاملاً ساختگی بوده و هیچ گونه مصاحبه یا مکالمه‌ای بین این دو نفر صورت نگرفته است.

اگر به ویدیو توجه کرده باشید بخش‌هایی از صحبت‌های داریوش فرضیایی قطع می‌شود و ساسی سعی کرده که این قطع شدن را بر اساس لود نشدن تصویر داریوش فرضیایی نشان بدهد.

داریوش فرضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار برنا در خصوص این مکالمه با ساسی مانکن، گفت: این ویدئو کاملا ساختگی و کذب است.
وی افزود: کارها و امورات مهمتری در زندگی برای رسیدگی دارم. این فرد مدتی است به دنبال مطرح شدن است (با خنده) و سعی کرده با ترفندهای ساختگی خود را بالا بیاورد.

بر اساس این گزارش، ساسی مانکن چندی پیش موزیک ویدئویی را منتشر کرد که با انتقاد اقشار مختلف جامعه مواجه شدو داریوش فرضیایی نیز در واکنش به این موزیک در پستی نوشت: «اندازه کافی اینروزا داغون و پریشون هستم ولی با دیدن این کلیپ بیشتر دلم گرفت ..!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *