داستان سریال رحیل 2 فصل دوم مشخص شد

داستان سریال رحیل ۲ فصل دوم مشخص شد

فصل دوم سریال رحیل از شنبه از شبکه سه سیما پخش خواهد شد سریالی که فصل اول آن در تابستان به پایان رسید و حالا فصل دوم این مجموعه آماده پخش شده است.

مسعود آب‌پرور کارگردان و رامین عباسی‌زاده تهیه کننده این مجموعه تلویزیون هستند که در فصل اول و دوم با هم همکاری دارند.

داستان سریال رحیل 2 فصل دوم مشخص شد

داستان سریال رحیل 2

در قسمت اخر فصل اول سریال رحیل مشاهده کردید که زینت  نزد مها رفت و  به او گفت منتظر بودم حالت بهتر شود و بعد به نزد شما بیایم مها پاسخ داد الان نیز حالم خوب است چرا که پاسخ همه سوالاتم را پیدا کردم سپس زینت شروع به گریه کردن نموده و از مها طلب بخشش میکند و به او میگوید و از همان ابتدا میدانستم که تو از قاجار نیستی و خون قاجار در رگهایت نیست و در اینجا مها به شدت تعجب میکند… حالا فصل دوم ادامه داستان به گونه ای دیگر رقم خواهد خورد.

سریال «رحیل» با داستانی تاریخی-ماجراجویانه حدفاصل قاجار تا پهلوی را زیر ذره‌بین برده، امتداد داستان توطئه‌هایی را دربرمی‌گیرد که شاهزاده‌ای خوش‌طینت به نام محا را دربرگرفته، او از یک سو دل به معشوق خود اصلان داده و از سوی دیگر زمان خان است که در پی جادوی همسرش بی‌تاج، خاطرخواه او شده است. سلسله قاجار در شرف فروپاشی است و محا باید راه نجاتی برای خود و اندرونی بیابد.

بر اساس جدول پخش برنامه‌های شبکه سه سیما، زمان پخش سریال رحیل 2 شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۲۰:۳۰ است.

همچنین ببینید:

ساعات 00:00 بامداد، 09:30 صبح و 14:10 روز بعد که زمان تکرار فصل دوم سریال رحیل از شبکه سه است، می‌توانید آن را دنبال کنید.

بر اساس جدول پخش برنامه‌های شبکه سه سیما، زمان پخش سریال رحیل 2 شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۲۰:۳۰ است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *