داستان فیلم ملاقات خصوصی با نقد برهنگی و صحنه های +18

داستان فیلم ملاقات خصوصی با نقد برهنگی و صحنه های +18

داستان فیلم سینمایی ملاقات خصوصی با حضور هوتن شکیبا و پریناز ایزدیار بسیار جذاب و خاص است و شاید تا به حال چنین فیلم در سینمای کشورمان ساخته شده است هر چند که نگاه کلی به داستان شاید تکراری باشد اما نگاه ریز بینانه به داستان نشان میدهد این فیلم داستانی جذاب و متفاوت دارد که با بازی هوتن شکیبا و پریناز ایزدیار خیلی حرفه ای به تصویر کشیده شده است.

داستان فیلم ملاقات خصوصی

داستان فیلم درباره سه کاراکتر اصلی به نام های پروانه (پریناز ایزدیار) و پدرش (سیاوش چراغی پور) و دوست پدرش فرهاد (هوتن شکیبا) میباشد پدر پروانه به دلیل برخی از پیشامدها به زندان می افتد و پروانه ماه هاست که از طریق موبایل یکی از هم بندی های پدرش به نام فرهاد با هم در ارتباط هستند و جویای احوال هم میشوند فرهاد نیز در این رد و بدل کردن های پیام و ارتباطی که بین انها برقرار کرده است به پروانه علاقمند میشود و از پروانه میخواهد تا وقتی که او در زندان است به ملاقاتش برود و با هم از نزدیک حرف بزنند اما میله های زندنان مشکلات زیادی را برای عشق بازی انها به وجود می اورد.

داستان فیلم ملاقات خصوصی با نقد برهنگی و صحنه های +18

همچنین ببینید:

خلاصه داستان فیلم مصلحت خلاصه داستان فیلم ملاقات شرعی چیست
 داستان فیلم سرهنگ ثریا  داستان فیلم عنکبوت محسن تنابنده +دانلود کامل

پروانه در عطاری پدرش کار میکند و یک برادر دارد که در زمینه بدنسازی فعالیت دارد و از شرکت کننده های مسابقه مردان اهنین بوده است که حالا به علت بدهکاری فراری است.

اسامی بازیگران فیلم ملاقات خصوصی

 • پریناز ایزدیار در نقش پروانه
 • هوتن شكيبا در نقش فرهاد
 • ریما رامین فر در نقش فریبا
 • رؤیا تیموریان در نقش رضوانه
 • سیاوش چراغی پور در نقش ایرج
 • شیرین آقارضاکاشی در نقش مادر فرهاد
 • نادر فلاح در نقش قادر
 • پیام احمدی نیا در نقش کامران
 • حسین پارسایی در نقش قاضی
 • جواد قامتی در نقش محرم
 • ایمان شمس در نقش ایمان
 • امیر حسین بیات در نقش سپهر

داستان فیلم ملاقات خصوصی با نقد برهنگی و صحنه های +18

نقد برهنگی و هنجارشکنی

در آنانوس تبلیغاتی فیلم ملاقات خصوصی فرهاد با بازی هوتن شکیبا را نشان میدهد که به صورت برهنه سعی میکند از ورود برخی از افراد به داخل اتاق جلوگیری کند و به با عجله به پروانه میگوید “توروخدا سریعتر” به نوعی کارگردان میخواهد نشان بدهد که این دو در حال رابطه جنسی بوده اند و حالا که شرایط بد شده در حال پوشیدن لباس هستند.

هنجار شکنی و نشان دادن صحنه هایی که ذهن مخاطب را به روابط جنسی میکشاند چند سالیست که در برخی از فیلم های ایرانی شاهد هستیم که بدون شک نمیتواند اتفاق خوبی در سینمای ایران باشد.

داستان فیلم ملاقات خصوصی با نقد برهنگی و صحنه های +18

کارگردان ها با شگردها خاص تلاش میکنند که صحنه های جنسی را در فیلم ها و سریالهای خود نشان بدهند!

ملاقات خصوصی فیلمی در سبک و اندازه خودش است و امضای شخصی کارگردان پای آن دیده می‌شود. فیلم شاید وامدار بعضی آثار مثل متری شش و نیم سعید روستایی باشد اما تقریبا اصالت خویش را حفظ کرده و می‌توان آن را سرآغاز راه یک کارگردان جدید دانست که می‌تواند در آینده آثار خوبی برای سینمای ایران بیافریند.

داستان فیلم ملاقات خصوصی با نقد برهنگی و صحنه های +18

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *