دانلود شب آهنگی نیما رئیسی کامل و رایگان و خرید اینترنتی

دانلود شب آهنگی نیما رئیسی کامل و رایگان و خرید اینترنتی

تاریخ انتشار 19 آبان 1400 – Study time 2 minutes

دانلود شب آهنگی نیما رئیسی شباهنگی کامل و رایگان و خرید اینترنتی قسمت 29 کامل را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

دانلود شب آهنگی نیما رئیسی کامل و رایگان و خرید اینترنتی

دانلود شب آهنگی نیما رئیسی

شباهنگی یکی از برنامه های مفرح و جذاب به کارگردانی و اجرای حامد آهنگی بوده که توانسته در چند ماه اخیر مخاطبان زیادی را به دست آورد در هر قسمت از این برنامه یک مهمان ویژه حضور دارد که در قسمت ۲۹ آقای نیما رئیسی حضور پیدا کرده است و با حامد آهنگی گپ و گفت می پردازد.

حامد آهنگی در اولین تجربه حرفه ای خود به عنوان مجری و تهیه کننده توانسته از طریق پلتفرم شباهنگی را عرصه کند و مخاطبان زیادی به دست آورد.

برنامه شباهنگی دارای آیتم های متعددی بوده که مهمان برنامه باید با حامد آهنگی به رقابت بپردازد اما یکی از بخش های مهم این برنامه لحظه ترساندن مهمان بوده که از طرفداران زیادی برخوردار میباشد البته حامد آهنگی تلاش کرده که مهمانان مسن خود را نترساند.

دانلود شب آهنگی مریم سعادت شباهنگی

دانلود با کیفیت 480

.

دانلود با کیفیت 720

.

دانلود با کیفیت 1080

.

دانلود با کیفیت HQ_1080

.

دانلود با کیفیت BLURAY

.

دانلود همه کیفیت ها (پیشنهاد)

نیما رئیسی بازیگری که در شهر رشت به دنیا آمده‌ متولد 3 مرداد 1354 است، او یکی از پرمشغله‌ترین بازیگران سینما و تلویزیون است، چراکه علاوه بر بازیگری، خوانندگی، دوبله، اجرا و گویندگی می‌کند. نیما رئیسی فردی بسیار آرام است و کار کردن با او برای همکارانش بسیار آسان.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *