دانلود کامل سریال حبیب قسمت ۵ پنجم (قسمت 5 لینک مستقیم) و پخش تلوبیون

دانلود کامل سریال حبیب قسمت ۵ پنجم (قسمت 5 لینک مستقیم) و پخش تلوبیون

دانلود کامل سریال حبیب قسمت ۵ پنجم (قسمت 5 لینک مستقیم) و پخش تلوبیون

قسمت 5 سریال حبیب امشب پنجشنبه 4 اسفند 1401 از شبکه دو پخش شد که لینک مستقیم قسمت پنجم سربال تلویزیونی را میتوانید در این صفحه تماشا کنید.

سریال حبیب درباره حمله داعش به سوریه و اشغال این کشور میباشد ارتش سوریه به همراه نیروهای امنیتی ایرانی به مبارزه با داعش میپردازند از سوی دیگر برخی از نیروهای ارتش سوریه همچون ادنان (یا عدنان) خیانت کرده و به داعش پیوست.

دانلود کامل سریال حبیب قسمت ۵ پنجم

ریما یکی از نیروهای ارتش بوده که به همراه نیروهای امنیتی ایران تلاش دارند که با داعش بجنگند و انها را از کشور اخراج کنند.

داستان سریال حبیب درباره این اتفاقات میباشد که به نوعی یکی از خشن ترین سریالهای تلویزیونی به شمار می اید.

همچنین ببینید:

خشونت سریال حبیب

تهیه کننده «حبیب» سپس در پاسخ به اینکه با وجود خشونت های داعش در زمان اشغال سوریه، پرداخت همزمان خشونت ها و روایت قصه ای عاشقانه در «حبیب» چگونه اتفاق افتاده است؟ خاطرنشان کرد: داعش به عنوان دولت اسلامی عراق و شام، حاکمیتی برای خودش داشت و ۱۰ سال این جنگ به طول انجامید. آنها وزارتخانه، تلفن و پلاک خودرو داشتند و در طول مدت ۱۰ سالی که در سوریه بودند برای خودشان حاکمیتی به راه انداخته بودند؛ حکمرانی که در قرن بیست و یکم متحجرانه به دوران عصر بربریت بازگشت کرده بودند؛ یعنی دختران را از خانه ها و از پدر و مادرهایشان می گرفتند و به عنوان جهاد نکاح می‌فروختند. پدران خانه را در حیاط خانه در مقابل فرزندان سر می‌بریدند. تمام فیلم های این جنایات ها منتشر شده است و همه دنیا خبر دارند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *