دختر کاپشن صورتی کیست +بیوگرافی و داستان کشته شدن

دختر کاپشن صورتی کیست +بیوگرافی و داستان کشته شدن

دختر کاپشن صورتی کیست

ریحانه سلطانی‌نژاد دختر ۲ ساله‌ای که به دختر کاپشن صورتی و گوشواره قلبی معروف است در روز چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ در حمله تروریستی داعش به تجمع کنندگان در سالگرد شهادت سردار سلیمانی مورد اصابت ترکش قرار گرفت و به شهادت رسید.

دختر کاپشن صورتی کیست +بیوگرافی و داستان کشته شدن

بیوگرافی ریحانه دختر کاپشن صورتی

ریحانه سلطانی‌نژاد فقط دو سال سن داشت که به همراه خانواده‌اش در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کرمان حضور پیدا کرده بود که ناگهان انفجار تروریستی در بین جمعیت باعث شد تعدادی از هموطنانمان جانشان را از دست بدهند و ریحانه سلطانی‌نژاد یکی از آنها بود در همان ساعات اولیه بعد از جمع آوری اجساد پیکر ریحانه ناشناس بوده و با نام و نشانی دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی بر روی تابوت او ذکر شده بود با همین نام به شهرت رسید و در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای داشت.

داستان کشته شدن

در پی حادثه تروریستی در شهر کرمان در سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و در مجاورت مزار این شهید بزرگوار به سرعت اخبار مرتبط با این حادثه تروریستی به تیتر اصلی رسانه‌ها تبدیل شد.
در ابتدا بسیاری از کاربران در پی یافتن اطلاعات پیرامون عامل اصلی این حادثه بودند و در ادامه نیز مواردی همانند انتقام ایران از عاملان این حادثه و نام و تعداد مجروحان و شهدا جستجو می‌شد.

انتشار خبر شهادت دختر خردسالی به نام ریحانه سلطانی نژاد در حادثه تروریستی کرمان سبب شد تا نام این کودک خردسال به سرعت به عنوان مورد توجه کاربران تبدیل شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *