درگذشت علی بستا فوتبالیست جوانان مس رفسنجان با سانحه رانندگی +عکس

تاریخ انتشار 2 آذر 1400 – Study time 3 minutes

علی بستا فوتبالیست جوان مس رفسنجان درگذشت +عکس و جزئیات سانحه رانندگی برای بازیکن تیم جوانان مس رفسنجان را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

علی بستا فوتبالیست جوان مس رفسنجان درگذشت

علی بستا بازیکن جوان و جویای نام کرمانی چند روز پیش بعد از تمرین در حین بازگشت به خانه به همراه امین زیدآبادی از دیگر بازیکنان تیم جوانان مس کرمان دچار سانحه رانندگی شده‌ و به بیمارستان منتقل گردیدند اتفاقی دلخراشی که برای این دو بازیکن جوان فوتبال رخ داد.

درگذشت علی بستا فوتبالیست جوانان مس رفسنجان با سانحه رانندگی +عکس

بعد از انتقال به بیمارستان سطج هوشیاری این دو بازیکن به شدت کاهش یافته و امین زیدآبادی روند رو به بهبودی یافت

اما متاسفانه علی بستا سطح هوشیاری اش بالا نیامد و بعد از گذشت سه هفته جان خود را از دست داد .

این اتفاق در حالی رخ داده که باشگاه مس رفسنجان برای بازیکنان پایه خود سرویس رفت و آمد در نظر گرفته بود اما این دو بازیکن تصمیم گرفته بودند که بالا وسیله شخصی به سر تمرین بیایند که متاسفانه در حین بازگشت آقای بستا جان خود را از دست داد.

سرپرست تیم فوتبال جوانان مس رفسنجان درباره وضعیت روحی تیم گفت: ما دیروز تمرین را تعطیل کردیم. امروز هم که سر تمرین آمدیم همه گریه می‌کردند و به همین دلیل تمرین را تعطیل کردیم. با وضعیت روحی بدی که داریم مجبور شدیم به فدراسیون فوتبال نامه بزنیم که بازی روز یکشنبه مقابل فولاد خوزستان را به تعویق بیندازند. آن‌ها هم ۹۰ درصد قول همکاری داده‌اند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *