فیلم کامل درگیری کارگران ایرانی و افغانی بر سر کار

فیلم کامل درگیری کارگران ایرانی و افغانی بر سر کار

فیلم کامل درگیری کارگران ایرانی و افغانی بر سر کار

درگیری کارگران ایرانی و افغانی بر سر کار همچنان ادامه دارد….

هجوم گسترده مهاجران افغان به ایران و جستجوی کار با درآمد کمتر موجب شده که بسیاری از کارگران ایرانی نسبت به این قضیه گلایه‌مند شوند و شرایط زندگی برای آنها را مختل شود ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که از درگیری کارگران ایرانی و افغانی حکایت که برای پیدا کردن کار با یکدیگر درگیر می‌شوند ویدیویی که با واکنش‌های زیادی همراه شده است.

بحث حضور مهاجران افغان در ایران و به هم ریختن شرایط کار برای کارگران ایرانی باعث شده که مشکلات بسیار زیادی برای کارگران ایرانی به وجود بیاید.

فیلم کامل درگیری کارگران ایرانی و افغانی بر سر کار

طبق آمار رسمی یک پنجم جمعیت افغانستان به ایران آمده‌اند اللبته تعداد آنها بسیار زیاد می‌باشد اگر سری به پارک‌ها و میدان‌های تجمع کارگران بزنید متوجه می‌شوید که تعداد زیادی از کارگران را افغانی‌ها تشکیل داده‌اند و این موضوع باعث شده که کارگران ایرانی با کمبود کار مواجه شوند.

کاربری نوشت: فعلا بیش از ۱۷میلیون افغانی و پاکستانی و اتباع کشورهای آفریقایی و .. وارد مملکت شدن ،آب و برق و نان و دارو و ..بدون منت یارانه و زاد و ولد حداقل ۳نفر برای هر خانواده و اشغال بیش از۵/۵میلیون شغل و داشتن بیمه سلامت و ثبت نام فرزندانشان برای تحصیل در مدارس که به گفته مسئولان آموزش و پرورش سالیانه میلیاردها میلیارد بودجه و مهمتر از همه نداشتن هویت واقعی و به تبع آن هر جرمی که مرتکب شوند مشکلات امنیتی و …پشت پرده درامد براى قاچاقچیان انسان داخلی و خارجی و مدافعان امنیت ایران بهتر از ما خبردارن وضعیت چگونه است ، امنیتی و اقتصادی …ما نگران آینده ایران و فرزندانمان هستیم ….

فیلم کامل درگیری کارگران ایرانی و افغانی بر سر کار

طی چند روز گذشته اخباری مبنی بر افزایش 35 درصدی مهاجرت اتباع افغانستان از ایران منتشر شد.

اخباری که می‌تواند در ماه‌های آینده بر صنعت توسعه ایران سایه افکنده و بر شرایط ویترین کارگران ساده و پرداخت غرامت آنها تأثیر بگذارد.

همچنین ببینید:

دریاچه چیتگر تهران پر از افغانی و کابل شده است پاتوق افغانی ها

ماجرای بام لند تهران و ممنوعیت ورود افغانی ها به آن چیست

افزایش تردد و بازگشت افغان‌ها از ایران توسط داوود ایازلو، تحلیلگر دیده‌بان جنبش ایران مطرح شده و می‌گوید: «در چهار ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۱، ۳۶۴ هزار مهاجر افغان  از ایران خارج شدند. از این تعداد، 203 هزار نفر اخراج شدند و 161 هزار نفر به طور عمدی ایران را دیپورت کردند در حالی که در مدت مشابه سال 2020، 270 هزار نفر از آنها دیپورت شدند.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *