ماجرای کامل علت دستگیری و جرم برادر فاطمه مقصودی نماینده مجلس بروجرد

ماجرای کامل علت دستگیری و جرم حمیدرضا مقصودی برادر فاطمه مقصودی نماینده مجلس بروجرد و ماجرای کامل دستگیری و جرم کلاهبرداری و فیلم جنجالی منتشر شده است فاطمه مقصودی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای کامل دستگیری حمیدرضا مقصودی برادر فاطمه مقصودی

برادر خانم فاطمه مقصودی نماینده بروجرد بعد از دوسال تعقیب در یکی از پمپ بنزین های شهرستان بروجرد دستگیر شد، که جنجال سازی این نماینده واکنش‌های زیادی را در اینترنت داشت.

ماجرای کامل علت دستگیری و جرم برادر فاطمه مقصودی نماینده مجلس بروجرد

طی گزارشی، برادر خانم مقصودی نماینده اصلاح‌طلب بروجرد در تاریخ یکشنبه ۲۸ فروردین ماه در یکی از پمپ بنزین های بروجرد در حین خارج شدن از شهر دستگیر شد.

زمانی که مامورهای نیروی انتظامی این مجرم را زمان خارج شدن از شهر، در خودروی خانم فاطمه مقصودی خواهر ایشان شناسایی نمودند تصمیم به دستگیری ایشان کردند، که با ممانعت و جنجال سازی این نماینده اصلاح‌طلب مجلس روبرو می‌شوند.

حمیدرضا مقصودی برادر خانم فاطمه مقصودی به بیانات آنچه که سرپرست دادستانی بروجرد خبر داده به جرم کلاهبرداری به ۵ سال زندانی محکوم شده است و مامورها برای اجرای این حکم در تعقیب ایشان بودند، که می‌توان گفت این متهم بعد از چندی فراری بودن، چند شب قبل شناسایی و دستگیر شد.

خانم مقصودی نماینده بروجرد در ویدیو هایی که از لحظات دستگیری این متهم در اینترنت پخش شده است سعی می‌کند مانع اجرای قانون و دستگیری برادر مجرم خود به واسطه ضابطین قضایی بشود.

همین موضوع خبرگزاری تنسیم را بر آن داشت تا در مصاحبه‌ای مهم با سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بروجرد پیگیرحقیقت این موضوع بشود.

آقای سجاد بیرانوند در مصاحبه با خبرنگار در شهرستان بروجرد، بیان نمود: برادر خانم فاطمه مقصودی نماینده بروجرد از طریق واحد جلب دادسرا به واسطه سه مامور انتظامی کلانتری ۱۵ دستگیر شده است.

ایشان بیان نمود: خود خانم مقصودی نماینده بروجرد از اجرای حکم و دستور قضایی استنکاف نموده و تصمیم داشتند که برادر خود را فراری دهد، که علیه ایشان هم اعلام جرم خواهیم نمود.

آقای بیرانوند افزود: برادر خانم فاطمه مقصودی به جرم کلاهبرداری به پنج سال زندان محکوم شده، که چهار ماه می باشد در حال تعقیب او می باشیم، که مامورهای ما شب قبل در پمپ بنزین جوجو مامور ها او را دستگیر نمودند.

صحبت های فاطمه مقصودی درمورد بازداشت برادرش:

🔹زمانی که برای زدن بنزین در پمپ بنزین حضور داشتیم یک عده شبانه و خارج از وقت معمول اقدام به دستگیری برادرم کردند.
🔹قبل از اینکه اقدام به عملی داشته باشند به سمت ما هجوم آورده و شروع به ضرب و شتم بنده و برادرم کردند و همچنین چادر از سر بنده کشیدند.
🔹قطعاً این حرکت یک حرکت از پیش تعیین شده برای تخریب چهره بنده بوده است؛ زیرا کسی که مشغول به فیلمبرداری در پمپ بنزین کرده کاملا مشخص است با ترفندهایی به دنبال مشغول کردن بنده و برادرم در پمپ بنزین بوده تا بعد از تماسی که با افرادی داشته آن افراد در آن محل حضور پیدا کنند.
🔹قطعا این اتفاق را از مراجع قانونی پیگیری خواهم کرد؛ زیرا این موضوع از قبل پیش بینی شده بوده است چون فردی که مشغول به فیلمبرداری کرده است با مونتاژ با فیلم های دیگر شروع به پخش آن کرده تا وجهه یک نماینده مجلس را خراب کند.
🔹با این اتفاق حرمت بنده و مجلس را شکستند و هرگونه توهینی را نصیب بنده و ساحت نماینده داشتند و همچنین بد اخلاقی هایی را هم مرتکب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.