دعای مادر برای موفقیت فرزند در امتحان تضمینی و فوری

دعای مادر برای موفقیت فرزند در امتحان تضمینی و فوری

دعای مادر برای موفقیت فرزند در امتحان تضمینی و فوری

هترین دعایی که می‌تواند در امتحانات و کنکور تاثیرگذار باشد دعای خیر مادر است. بدون تردید دعای مادر در حق فرزندان خود مستجاب خواهد شد و خیلی با اهمیت می‌باشد.

برای همین مادرها همواره برای موفقیت بچه‌های خود در امتحان، آزمون کنکور، زندگی و کار بسیار دعا می‌کنند.

اگر بچه‌های شما امتحان کنکور دارند و تصمیم دارید برای موفقیت وی دعانمایید دعای بیان شده در این نوشتار که در مورد متن دعای مادر برای موفقیت فرزند در امتحان و کنکور که سریع الاجابه می‌باشد و اینکه سوره و دعا برای تقویت حافظه و پذیرفته شدن فرزند در امتحانات را مطالعه نمایید.

به امید خدا و سعی و تلاش فرزندان خود حتماً نتایج خوبی دریافت خواهید کرد.

دعای مادر برای موفق شدن فرزند در امتحان هر روز با خلوص نیت و دقت قلبی آیت الکرسی را پیش و پس از نماز صبح ۱۰ مرتبه قرائت کنید و پس از آن ذکر مجرب و شریف زیر را ۱۰۰ مرتبه با نیت نزدیک به پروردگار و موفق شدن فرزند خود در امتحان بگویید.

[لا اله الا انت یا رب کل شیء و وارثه]

در ادامه آن پس از به جا آوردن نمازهای واجب دعای زیر را قرائت کنید:

سبحان من لا یعتدی علی اهل مملکته سبحان من لا یاخذ اهل الارض بالوان العذاب سبحان الرعوف الرحیم اللهم اجعل لی فی قلبی نورا وبصرا وفهما وعلما انک علی کل شی قدیر

دعای مادر برای موفقیت فرزند در کنکور
یکی از با ارزش‌ترین دعا ها برای موفق شدن فرزندان در کنکور قرائت کردن دعای زیر می‌باشد که در ایام امتحان و قبل از خارج شدن از خانه بایستی آن را بیان کرد.

پیش از حضور در جلسه کنکور ۵ مرتبه صلوات بفرستید.

۷ مرتبه آیت الکرسی دعای مادر برای موفقیت فرزند در امتحان تضمینی

۷ مرتبه ذکر بسم الله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم را بگویید.

ذکر زیر را به یاد داشته باشید و همواره تا پیش از رفتن در جلسه کنکور و آغاز آزمون آن را تکرار نمایید.

یا صمد انت ثقتی و رجایی یا صمد علیک توکلت یا الله یا الله یا الله.

همچنین ببینید

دعای سریع الاجابه که رد خور نداره

دانلود دعای مجیر صوتی سوزناک با گریه و دلنشین

در ادامه دعایی که برای موفقیت در کنکور خیلی با ارزش می‌باشد را برای شما عنوان می‌کنیم،در کل این دعاها از جمله اسامی شریف و مبارکی را در بر دارد که برای راحت شدن امور همچون موفقیت فرزندان در کنکور یاری می‌رساند. در این دعا ۵ اسم مبارک، «المصور المبدی المعید المخی الممیت» است که اگر ۴۰ روز و هر روز ۱۷۴۰ مرتبه آنان را بگویید، فرزند شما کاملا به علم مجهز می‌شود و به وی فهم و درک داده می‌شود به آن صورت که هیچ چیز حتی کنکور برایش دشوار نباشد.

برای موفق شدن فرزند روزی ۱۰ مرتبه ذکر زیر را بخوانید:

ففهمنا ها سلیمان وکلا اتینا فهما وعلما وسخرنا مع داود الجبال مع داود الجبال یسبحن والطیر وآله اکرمنی بالفهم والحفظ والخیر یا قاضی الحاجات وصل علی محمد وآله اجمعین

یکی دیگر از دعاهای با ارزش و سریع الاجابه که در کتاب‌های ادعیه برای افزایش حافظه و موفقیت از زنده یاد شیخ بهایی در کتاب تهذیب بیان شده است دعای زیر می‌باشد:

اللهم ارزقنی فهم النبیین وحفظ المرسلین والهام الملائکه المقربین امین یا رب العالمین.

موفقیت در آزمون و یا دریافت نمرات خوب نیاز به یک حافظه خوب دارد، به خاطر همین برای تقویت حافظه و موفق شدن فرزند در کنکور می‌توانید آیه ۲۸۵ سوره بقره را با زعفران روی یک ظرف بنویسید و آب آن را بشویید. هر صبح پیش از اینکه چیزی میل کنید اندکی از آن آب را بخورید تا با لطف پروردگار حافظه وی تقویت خواهد شد.

امن الرسول بما انزل الیه من ربه والمومنون کل امن بالله ملائکته و کتبه ورسله لا نفرق بین احد من رسله وقالو سمعنا واطعنا غفرانک ربنا والیک المصیر.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *