عوارض رابطه جنسی مقعدی و عوارض دخول از پشت

عوارض رابطه جنسی مقعدی و عوارض دخول از پشت موضوعی اسست که تصمیم گرفتیم در این بخش از سایت شبونه به آن بپردازیم و شما را با اثرات جبران ناپذیر آن آشنا کنیم.

رابطه مقعدی خطرناک ترین رابطه

رابطه مقعدی یکی از خطرناک ترین رابطه های جنسی بوده که اثرات وحشتناکی در گذر زمان به وجود می اورد.

عوارض رابطه جنسی مقعدی و عوارض دخول از پشت

برخی از زوجین متاسفانه اقداماتی خارج از عرف زنانشویی مرتکب میشوند و به تقلید از فیلم های پورنو پوزیشین های جنسی را انتخاب میکنند که نه تنها از لذت جنسی بهره نمیبرند بلکه خود و شریک جنسی خود را به مشکلات و بیماری های مختلفی مبتلا میکنند.

تقلید از فیلم های مستهجن

اول از هر چیزی باید بگوییم که پوزیشن ها و حرکاتی که در فیلم های پورنو صورت میگیرد همگی از قبل برنامه ریزی و کارگردانی شده است و هدف آنها به تصویر کشاندن یک نمایش مصنوعی و غیرانسانی بوده که در هیچ کجای دنیا جایگاهی ندارند.

اما باید به این نکته توجه کنید که در رابطه زناشویی دیگر نمایش در کار نیست و باید سعی کنید هم خودتان و هم همسرتان از این هم آغوشی نهایت لذت را ببرد و از نظر روحی و جنسی ارضاء شود و یک سکس آرامبخش و عاشقانه داشه باشید.

عوارض رابطه جنسی مقعدی

عوارض رابطه جنسی مقعدی و عوارض دخول از پشت بسیار هولناک میباشد و حتی باعث پاره شدن مقعد خواهد شد که فرد را تا مدتها دچار آسیب های جدی برگشت ناپذیری خواهد کرد.

پاره شد مقعد

در این رابطه احتمال پاره شدن مقعد همسر بسیار زیاد است چرا که در حین دخول ممکن است که آلت تناسلی مرد به صورت کج وارد شود و مقعد را با پارگی همراه کند که در این صورت زن با مشکلات بسیار زیادی رو به رو خواهد شد و حتی قادر نخواهد بود که مدفوع کند.

آسیب جدی به لگن

بر اثر دخول مداوم آلت تناسلی در مقعد باعث میشود که لگن آسیب جدی ببینند و زن در هنگام راه رفتن و یا نشستن با درد شدیدی همراه شود و در برخی موارد مشاهده شده که مقعد زن فاصله زیادی در آن ایجاد شده و نگهداری باد روده را دشوار کرده است.

عوارض رابطه جنسی مقعدی و عوارض دخول از پشتعوارض رابطه جنسی مقعدی,عوارض دخول از پشت

بیماری عفونی برای مردان

انتقال ایدز: بدلیل خونریزی در آمیزش مقعدی، احتمال انتقال ویروس ایدز بالا میرود. بهتر است در آمیزش مقعدی از کاندوم استفاده شود. مگر اینکه این اطمینان باشد که شریک شما آلوده نیست.

بیماریهای عفونی: مخصوصا درحالتی که پس از آمیزش مقعدی و قبل از شستشوی کامل طرفین رابطه جنسی از جلو انجام شود.

عوارض رابطه جنسی مقعدی و عوارض دخول از پشت

دانلود
اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *