رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا لو رفتند و از اغتشاشات به دور هستند

رامبد جوان و نگار جواهریان لو رفتند به کانادا رفتند و از اغتشاشات به دور هستند رامبد جوان و نگار جواهریان مدتی است که هیچ گونه خبری از آنها در فضای مجازی و تلویزیون و سینما وجود ندارد این دو زوج هنرمند به خارج از کشور مهاجرت کردند و در کانادا زندگی می کنند .

رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا لو رفتند و از اغتشاشات به دور هستند

رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا لو رفتند

با اینکه گفته می‌شود رامبدجوان قرار است برنامه خندوانه را بر روی آنتن شبکه نسیم ببرد اما گویا او از این کار انصراف داده است اما بدون سر و صدا این کار را انجام داده با این حال بسیاری از چهره های سینمایی و هنری به سکوت رامبد جوان نسبت به حوادث اخیر واکنش نشان داده اند.

رامبد جوان به همراه همسرش نگار جواهریان در خارج از کشور زندگی می‌کنند و از مسائل و حوادث مربوط به داخل کشور هیچگونه واکنشی نشان نداده‌اند.

رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا لو رفتند و از اغتشاشات به دور هستند

رامبد جوان قبلا گفته بود نه باز هم سفر می کنم چون دلیل دارد. اینها موضوعات خانوادگی است و من بخشی از یک خانواده‌ هستم. اما من پاسپورت هیچ جای دیگر دنیا را ندارم و الان فقط پاسپورت این مملکت دستم هست. تابعیت هیچ جای دیگر را ندارم و قصد هم ندارم بروم هیچ جای دیگر دنیا زندگی کنم. عاشق این مملکت هستم و اینجا زندگی می‌ کنم و برنامه‌ ریزی‌ های زندگی‌ ام همه محدود به مملکت خودم هست و تمام پنجاه سال زندگی‌ ام را ایران زندگی کردم. یاد گرفتم چطور در ایران زندگی کنم و اگر قرار باشد جای دیگری زندگی کنم آنچه که تا الان به دست آوردم را از دست می‌ دهم.

همچنین ببینید:‌

فیلم کامل / غیرتی شدن رامبد جوان از بده بزنیم پشه به نگار جواهریان

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. این رامبد جوان آفتاب پرستی هستش که هر گاه به یک رنگ در میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *