فیلم رقص محمود شهریاری که الهام چرخنده را مسخره کرد +واکنش ها

فیلم کامل رقص محمود شهریاری که الهام چرخنده را مسخره کرد +واکنش ها

رقص محمود شهریاری در بانک رفاه و مسخره کرده الهام چرخنده و سرود سلام فرمانده یکی از کارهای زشت این مجری بود که باعث شده واکنش هایی را به همراه داشته باشد این مجری سابق صداوسیما که پیش تر به دلیل ناهنجاری های اجتماعی دستگیر شده بود و چند ماهی است که از زندان آزاد شده است مجدداً دست از کارهای بی شرمانه و هنجارشکنانه بر نداشته و در یک مراسم قرعه کشی بانک رفاه بازهم اقدامات عجیب و خارج از حرفی را انجام داد که مورد انتقاد کاربران فضای مجازی برای گرفت.

محمود شهریاری در مراسم قرعه کشی یکی از شعبه های بانک رفاه اقدام به رقصیدن کرده و همچنین الهام چرخنده بازیگر تلویزیون را مورد تمسخر قرار داد که بدون شک واکنش این بازیگر همراه خواهد شد و از او شکایت میکند.

مسخره کرده الهام چرخنده توسط محمود شهریاری

محمود شهریاری همیشه به دلیل حاشیه‌هایی که داشته است مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد وی سابقه اجرای چندین برنامه در صدا و سیما را داشته است اما به دلیل کارهای هنجارشکنانه از صدا و سیما اخراج شد و این روزها به عنوان مجری در مراسم شخصی شرکت می کند.

علت ممنوع التصویر شدن محمود شهریاری از زبان خودش

برنامه دید در شب رضا رشیدپور هر هفته یکی از چهره هاي‌ جنجالی را در برنامه خود دعوت میکند و انها رابه چالش می کشد ؛ مهمان این هفته دید در شب محمود شهریاری بود که درباره ممنوع التصویر بودنش توضیح داد.

 

محمود شهریاری بعد از دو سال در مقابل دوربیندید در شب قرار گرفت ودر مورد ممنوع التصویری هاي‌ پی در پی اش و انتشار عکسهای فیلم عروسی برادرش که به سال ها ممنوع التصویری اش منجر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *