علت روسری پوشیدن آقای سرمربی تیم کبدی تایلند +عکس

علت روسری پوشیدن آقای سرمربی تیم کبدی تایلند +عکس

علت روسری پوشیدن آقای سرمربی تیم کبدی تایلند و عکس روسری سر کردن سرمربی کبدی تایلند در مسابقات قهرمانی اسیا را در این بخش از حواشی ورزشی سایت شبونه بخوانید.

روسری پوشیدن آقای سرمربی

روز گذشته مسابقات قهرمانی کبدی زنان آسیا در استان گلستان و شهرستان گرگان با حضور تیم های کشورهای خارجی برگزار شد که اتفاق عجیبی در آن رخ داد.

با توجه به اجباری بودن حجاب ورزشکاران در ایران اما در این مسابقات بانوان ورزشکار کشورهای دیگر بدون حجاب به مسابقه پرداختند اما ورود آقایان به محل برگزاری ممنوع بود.

اما در این بین در حین برگزاری مسابقات ، آقای سرمربی تیم بانوان تایلند روسری بر سر کرد و مخفیانه وارد سالن شده بود که عکسی از آن در شبکه های مجازی منتشر شد و حنجال زیادی را به پا کرد.

علت روسری پوشیدن آقای سرمربی تیم کبدی تایلند +عکسعلت روسری پوشیدن آقای سرمربی تیم کبدی تایلند +عکس

این سرمربی برای اینکه بتواند به وارد سالن شود و بازی شاگردانش را زیر نظر داشته باشد روسری بر سر کرده و خود را شبیه خانم کرده و وارد سالن مسابقات بانوان شده بود.

بعد از این توسط انتظامات داخل سالن شناسایی شده به سرعت او را از محل مسابقات بانوان به خارج از سالن هدایت کردند.

علت روسری پوشیدن آقای سرمربی تیم کبدی تایلند

واکنش رئیس فدراسیون کبدی

بعد از انتشار این خبر به همراه تصاویر باعث شد که فدراسیون کبدی ایران به این موضوع واکنش نشان دهد و بیانیه ای را صادر کند.

متن کامل بیانیه فدراسیون کبدی به این شرح است:

“ایرانی هستیم و زنده به ارزش های اسلامی”

ورزشکاران ایرانی برای دفاع از آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی مدال انسانیت را به مدال طلای مسابقات ترجیح داده اند تا بار دیگر به مردم دنیا ثابت شود ما ایرانی ها زنده ایم به ارزش های دینی مان.

دهمین دوره مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در بخش مردان و پنجمین دوره مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در بخش زنان طی روزهای ۱ لغایت ۶ آذر ماه با حضور ۲۰ کشور مطرح آسیایی در سالن امام خمینی(ره) شهر گرگان در هوای بارانی با بهترین شکل ممکن و رضایت خاطر تمامی کشورهای شرکت کننده برگزار شد.

علت روسری پوشیدن آقای سرمربی تیم کبدی تایلند +عکس

فدراسیون کبدی ایران به عنوان هماهنگ کننده تیم ها جهت شرکت در مسابقات آسیایی گرگان تمامی قوانین و مقررات مسابقات و همچنین قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب از سوی بانوان تیم های خارجی و عدم ورود آقایان در مکاتبات قبل از شروع مسابقات اعلام کرده بود.

ماجرای روسری پوشیدن آقای سرمربی

در مسابقات گرگان اتفاقی تلخ افتاد که کام تمام مدیران ارشد کشور و ورزش را تلخ کرد و حضور یک مربی خارجی مرد با پوشش در سالن مسابقات بانوان که بخاطر سهل انگاری برخی دوستان در چک کردن نفرات در زمان ورود به سالن و عدم رویت آی دی کارت مسابقات بود که بلافاصله پس از چند ثانیه به بیرون سالن هدایت شد.

علت روسری پوشیدن آقای سرمربی تیم کبدی تایلند +عکس

فدراسیون کبدی و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ضمن محکوم کردن این عمل ناشایست مربی تیم تایلند در فریب دادن عوامل کنترل کننده سالن با کمال احترام از جامعه بزرگ و ورزش دوست ایران عدرخواهی می‌نماید و این رفتار ناشایست مربی تایلند را از طریق فدراسیون آسیایی و جهانی به جهت زیرپا گذاشتن قوانین مسابقات پیگیری خواهد کرد.

با احترام
فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی ایران و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان

علت روسری پوشیدن آقای سرمربی تیم کبدی تایلند +عکس

علت روسری پوشیدن آقای سرمربی تیم کبدی تایلند +عکس

منبع

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *