بازیگر نقش رویا در سریال رنگ شک کیست +بیوگرافی و سرنوشت

بازیگر نقش رویا در سریال رنگ شک کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش رویا در سریال رنگ شک کیست

بیوگرافی شهرزاد کمال زاده بازیگر نقش رویا در سریال رنگ شک میباشد شهرزاد کمال زاده در ۷ فروردین ماه سال ۶۴ در تهران متولد شد. او فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه بازیگری از سال ۸۱ شروع کرد و تا کنون در بیش از ۳۰ اثر سینمایی و تلویزیونی ایفای نقش کرده است.

سریال‌هایی چون «راه طولانی»، «زخم»، «مرز خوشبختی» و … هفتم فروردین 1364 در تهران متولد شد.

بازیگر نقش رویا در سریال رنگ شک کیست +بیوگرافی و سرنوشت

بیوگرافی شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. وی با بازی در سریالهزاران چشم ساخته کیانوش عیاری نخستین حضور تلویزیونی خود را تجربه کرد و در سال ۱۳۸۳ با بازی نقشی کوتاه در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدرعاملی وارد عالــم سینما شد.

بازیگر نقش رویا در سریال رنگ شک کیست +بیوگرافی و سرنوشت

سوابق

وی بازیگری را پیش از ورودش به دانشگاه و وقتی تنها ۱۶ سال سن داشت آغاز کرد. به رغم مخالفت‌هایی که پدرش با ورود او به دنیای بازیگری داشت او توانست وارد این عرصه شود و در آن خوش بدرخشد. شهرزاد کمال زاده فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۸۱ و با بازی در سریال “هزاران چشم” به کارگردانی کیانوش عیاری آغاز کرد. او دومین حضور خود را جلوی دوربین با ایفای نقش کوتاهی در فیلم سینمایی “دیشب باباتو دیدم آیدا” تجربه کرد که به کارگردانی رسول صدر عاملی و در سال ۸۳ ساخته شد.

بازیگر نقش رویا در سریال رنگ شک کیست +بیوگرافی و سرنوشت

دو سال بعد یعنی سال 1383 کمال‌زاده با «دیشب باباتو دیدم آیدا» فیلمی از رسول صدرعاملی پا به پرده‌های سینما گذاشت. بعد از آن در مجموعه محبوب «شب‌های برره» تجربه کوتاهی درزمینهٔ طنز به دست آورد. همکاری به کارگردانان مطرحی چون مهران مدیری، صدرعاملی و کیانوش عیاری در اولین کارها خوش‌اقبالی بزرگی بود که نصیب این بازیگر جوان شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *