رویا میرعلمی بازیگر نقش فرشته در سریال لیسانسه ها +بیوگرافی

رویا میرعلمی بازیگر نقش فرشته در سریال لیسانسه ها +بیوگرافی و تصاویر این هنرمند را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

رویا میرعلمی و همسرش بازیگر نقش فرشته در سریال لیسانسه ها +بیوگرافی و تصاویر

مجموعه جذاب لیسانسه ها که این شب ها از شبکه سوم سیما بر روی انتن رفته است علاقمندان فراوانی را جذف نموده است.

رویا میرعلمی بازیگر نقش فرشته در سریال لیسانسه ها

این مجموعه که سالهای گذشته با نام لیسانسه ها پخش میشد حالا فصل جدید آن توسط اقای سروش صحت تولید شده که با نام فوق لیسانس ها مهمان خانه های مردم شده است.

هنرمندان و کمدین های زیادی در این مجمعه باززی میکنند که یکی از این هنرمندان خانم رویا میرعلمی بوده که نقش فرشته رحیمی همسر محمود مهاجر (بیژن بنفشه خواه) را بازی میکند که حضور او باعث جذابیت بیش از پیش این سریال تلویزیونی گردیده است.

حسین کیانی همسر رویا میرعلمی بازیگر نقش فرشته در سریال لیسانسه ها +بیوگرافی و تصاویر

در ادامه این بخش از مجله شبونه به بیوگرای این خانم هنرمند خواهیم پرداخت.

بیوگرافی رویا میرعلمی

رویا میرعلمی بازیگر تلویزیون ,سینما و تئاتر متولد سال 1357 در شهر قزوین می باشد و 39 سال سن دارد.

تحصیلات : وی دارای مدرک کارشناسی طراحی صحنه از دانشکده هنر های زیبای دانشگاه تهران می باشد.

رویا میرعلمی بازیگر نقش فرشته در سریال لیسانسه ها +بیوگرافی و تصاویر

رویا میرعلمی در سال 90 با حضور در سال حیرانی وارد تلویزیون شد و بعد از آن با سریال زمانه توانست بهتر دیده شود .

هچنین ببینید: بیوگرافی همه بازیگران سریال لیسانسه ها

این بازیگر فارغ التحصیل لیسانس طراحی صحنه از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را در سال ۱۳۷۸ با تئاتر آغاز کرد. وی متاهل است و پسری به نام کارن دارد.

رویا میرعلمی بازیگر نقش فرشته در سریال لیسانسه ها +بیوگرافی و تصاویر

رویا میرعلمی بازیگر نقش فرشته در سریال لیسانسه ها

از کارنامه هنری رویا میرعلمی می توان به فیلم هایی چون ‏”برادر” (مهدی غضنفری)-۱۳۸۷‏، ‏”صبح روز هفتم” (مسعود اطیابی)-۱۳۸۷‏ و ‏”بیداری” (فرزاد موتمن)-۱۳۸۷‏ و سریال هایی چون ‏”وجدان آشفته” (منوچهر هادی)-۱۳۸۸‏ و “زمانه” (حسن فتحی)-۱۳۹۱ اشاره کرد.

همسر رویا میرعلمی کیست؟

رویا میر علمی متاهل بوده و چند سال پیش با حسین کیانی کارگردان تئاتر زندگی مشترک خود را آغاز کرده است. حسین کیانی متولد ۱۳۵۳ اهل ملایر نمایشنامه نویس و کارگردان می باشد و حاصل ازدواجشان پسری به نام کارن است.

رویا میرعلمی و همسرش حسین کیانی + بیوگرافی

ماجرای اشنایی با همسرش

رویا میرعلمی سالهاهمیشه دلم می خواست فردی که قرار است سالها با او زیر یک سقف زندگی کنم آگاه باشد و خوشبختانه حسین کیانی از زمانه خودش چندین قدم جلوتر و آگاه تر است، بعد از نمایش خویش خانه تجربه همکاری مجدد ما را به این نتیجه رساند که می توانیم زوج خوبی باشیم و ما در دوره ای این تصمیم را گرفتیم که فاصله زمانی زیادی میان تصمیم گیری تا ازدواج نبود، نه مثل این روزها که بعد از 10 سال معاشرت آخرش هم به جایی نمی رسند (باخنده).

عکس بدون حجاب رویا میرعلمی بازیگر نقش فرشته در سریال لیسانسه ها +بیوگرافی و تصاویررویا میرعلمی بازیگر نقش فرشته در سریال لیسانسه ها رویا میرعلمی بازیگر نقش فرشته در سریال لیسانسه ها +بیوگرافی و تصاویر عکس بدحجابی رویا میرعلمی بازیگر نقش فرشته در سریال لیسانسه ها +بیوگرافی و تصاویر

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *