ریو پارتی چیست و چگونه ثبت نام میکنند؟ +فیلم (18+)

ریو پارتی چیست و چگونه ثبت نام میکنند؟ +فیلم (18+)

ریو پارتی چیست

ریو پارتی به مهمانی هایی گفته میشود که در آن مهمانان یکدیگر را نمیشناسند و یا به صورت واسطه و معرف در مهمانی شرکت میکنند در این مهمانی ها هزینه های زیادی برای خوشگذرانی صرف میشود از دی جی های مختلف گرفته تا انواع مشروبات و تنقلات در این مهمانی ها استفاده میشود.

در ریو پارتی چگونه ثبت نام میکنند

صاحب مجلس این امکانات را فراهم میکند و به افراد مختلف پیشنهاد حضور در این مهمانی را میدهد و به آنها میگوید برای حضور در این مهمانی باید مبلغی را به عنوان “ورودی” پرداخت کنی.

هزینه ریو پارتی معمولا بستگی به  ریخت و پاش هایی است که صورت گرفته است و در مناطق بالای شهر تهران از 5 میلیون تا 10 میلیون تومان هم میرسد.

همچنین ببینید

سوییچ پارتی چیست و فیلم دستگیری 23 دختر و پسر رودهن تهران

به افراد که پیشنهاد میشود به این مهمانی بیایند میتوانند دوستان یا اقوام خود را که مایل هستند بیاروند اما باید مبلغ “ورودی” را پرداخت کنند.

ریو پارتی مهمانی های بی بند و بار

در ریو پارتی زنان و مردان نامحرم با لباس های شب و زننده حضور پیدا میکنند و شروع به رقصیدن و خوردن مشروبات الکلی میکنند در این مهمانی دختران و پسران زیادی حضور دارند که برخی ها حتی متاهل هستند و با مردان غریبه دیگری در ارتباط هستند و با آنها مشروب میخورند و میرقصند.

تقلید از کلوب های شبانه اروپا

نمونه این مهمانی ها در کلوب های شبانه اروپا است باشگاه شبانه، رقاص خانه یا کلوب شبانه  جایی برای رقصیدن، نوشیدن مشروبات الکلی و سرگرم‌شدن در جایگاه موسیقی است و از سرگرمی‌های پس از تاریک شدن هوا به‌شمار می‌رود. به کسانی که بسیار به باشگاه‌های شبانه در رفت‌وآمد هستند باشگاه‌رو با کلوپ‌باز  می‌گویند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *