زمان پخش تکرار سریال پایتخت ۱ (فصل اول) از شبکه آی فیلم 1402

زمان پخش تکرار سریال پایتخت ۱ (فصل اول) از شبکه آی فیلم 1402

زمان پخش تکرار سریال پایتخت 1 از شبکه آی فیلم

فصل 1 سریال ایرانی پایتخت را می‌توانید از شنبه، ۳۰ دی ماه ۱۴۰۲، هرشب ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه آی‌فیلم مشاهده کنید. اگر موفق‌به تماشای سریال نشدید، می‌توانید روز بعد در ساعات ۰۵:۰۰ بامداد و یا ۱۳:۰۰ بازپخش فصل ۱ پایتخت را از شبکه آی‌فیلم به تماشا بنشینید.

روز پخش فصل ۱ سریال پایتخت از شبکه آی فیلم : ۳۰ دی ماه ۱۴۰۲ (شنبه) – هرشب
ساعت پخش فصل ۱ سریال پایتخت از شبکه آی فیلم : ۲۱:۰۰
ساعت تکرار فصل ۱ سریال پایتخت از شبکه آی فیلم : ۰۵:۰۰ بامداد، ۱۳:۰۰ روز بعد

سریال پایتخت مجموعه ای تلویزیونی بوده که 6 فصل از آن تولید شد و حالا فصل اول این سریال از شبکه آی فیلم پخش خواهد شد که قرار است تا فصل 6 نمایش داده شود فصل 7 سریا آی فیلم نیز از عید نوروز 1403 پخش خواهد شد.

زمان پخش تکرار سریال پایتخت ۱ (فصل اول) از شبکه آی فیلم 1402

این سریال به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری است و از سریالهای پر بیننده تلویزیون محسوب میشود.

سریال پایتخت از همان ابتدا با بعضی ساختار شکنی‌ها و گاه حرف‌هایی نو توانست جمع زیادی از مخاطبان را به سوی خود جذب کند. بخشی از این مسئله را باید در یافتن سوژه‌های عمومی و در عین حال جذاب برای مخاطب جست و بخش دیگر آن را در کارگردانی، بازیگردانی و حضور عواملی که ایده و سلیقه‌ای نسبتاً نو را به کار بستند.

همچنین ببینید:

زمان پخش تکرار سریال پس از باران از شبکه آی فیلم 1402

خلاصه فصل اول سریال پایتخت

فصل اول سریال ماجرای خانوادهٔ «نقی معمولی» را روایت می‌کند که تصمیم می‌گیرند از علی‌آباد به تهران کوچ کنند؛ اما هنگام ورود به پایتخت با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند …صاحبخانه می‌میرد و وراث حاضر به تحویل خانه نمی‌شوند، بدین ترتیب در پی مشکلاتی که در تهران برای آنها پیش می‌آید مجبور می‌شوند مدتی در کامیون ارسطو زندگی کنند…

سریال “پایتخت” یکی از محبوب‌ترین سریال‌ها

سریال “پایتخت” یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی است که تاکنون شش فصل از آن به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری ساخته شده است و از شبکه یک سیما پخش شده و توانسته است تعداد زیادی بیننده را به سمت رسانه ملی جذب کند.

اخیرا، شایعاتی درباره ساخت فصل هفتم سریال “پایتخت” شنیده می‌شود که در نهایت، پس از جلساتی که مدیران تلویزیون با تیم سازنده سریال “پایتخت” داشتند، تصمیم نهایی برای پخش سینمایی پایتخت برای نوروز سال ۱۴۰۳ گرفته شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *