زمان پخش و تکرار سریال وفا از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

زمان پخش و تکرار سریال وفا از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

سریال وفا هر روز ساعت ۱۶ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۲ شب و ۸ صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود. سریالی که موضوع عاشقانه و سیاسی دارد و برای نخستین بار در سال 1384 از شبکه سه پخش شد.

یکی از نادر سریال های موفق تلویزیونی که به نمایش در آمد سر یال وفا بود.البته صرف نظر از اینکه چرا این نام برای سریال انتخاب گردیده است خوب است بدانید که این عنوان یک خبرگزاری در لبنان نیز هست. این سریال نسبتآپر بیننده از برخی جنبه ها از جمله مضمون وروایت عشقی ومخاطب پسند آن وهمچنین انتخاب موسیقی متن با درون مایه های عربی واستفاده از زبان وفرهنگی متفاوت بسیار به سریال” مسافری از هند” شباهت داشت که البته بهره گیری دوباره ویا چند باره از اینگونه ویژگی های بیننده پسند بی شک ناشی از شناخت ودر ک نویسنده وکارگردان مجموعه وفا از مخاطبان تلویزیون است

زمان پخش و تکرار سریال وفا از شبکه آی فیلم

سریال وفا یکی از سریالهای قدیمی تلویزیونی بوده که پوریا پورسرخ و هانیه توسلی به عنوان بازیگران اصلی این سریال حضور داشتند و باعث شهرت انها در بین مردم شد.

سریال وفا توسط محمدحسین لطیفی کارگردانی شده و توسط منصور سهراب‌ پور تهیه کنندگی شده است این سریال در سال ۱۳۸۴ تولید شده و دراای موضوع اجتماعی،درام و خانوادگی میباشد.

سریال وفا برای نخستین بار از شبکه سوم در سال 85 بر روی آنتن رفت و مخاطبان زیادی را به دست آورد و چندسالیست که از شبکه های مختلف صداوسیما بازپخش میشود و هر سری علاقمندان خاص خود را دارد.

و به همین خاطر قرار است از ۲۷ تیر ۱۴۰۲ از شبکه آی فیلم مجدد پخش می شود.این مجموعه تلویزیونی که در ایران و لبنان فیلمبرداری شده بود، در دومین جشنواره فیلم پلیس موفق شدجایزه ی ویژه هیئت داوران را دریافت کند.

زمان پخش و تکرار سریال وفا از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

اسامی بازیگران

از جمله هنرمندان آن می توان به پوریا پورسرخ،هانیه توسلی،فرهاد قائمیان،عدی رعد،فرهاد اصلانی،سیروس کهوری‌نژاد،لیدا عباسی،الیزابت امینی،محسن قاضی مرادی،رضا ایرانمنش و… اشاره کرد.

همچنین ببینید:

زمان پخش و تکرار سریال گاندو ۱ از شبکه آی فیلم

خلاصه داستان

سریال وفا درباره عشق جوانی ایرانی یهودی به نام ژوبین پناهی به دختری لبنانی-ایرانی به نام وفا است که به اتهام جاسوسی برای اسرائیل در ایران زندانی شده. او به دلیل مشکلات روحی و روانی ناشی از کشته شدن پدر و مادرش در انفجار بمبی در قبرس و دوری از دختر مورد علاقه‌اش (وفا) در تیمارستان بستری شده است. ژوبین توسط یک جاسوس اسرائیل که اسم مستعارش خرچنگ است از تیمارستان فراری داده می‌شود و پس از تغییر قیافه و با هویت جعلی همراه خرچنگ از ایران به اردن و منزل دیوید می‌رود؛ سپس او طبق نقشه قبلی دیوید برای دیدن وفا به لبنان می‌رود و بعد از مدتی، دیوید و خرچنگ به او می‌پیوندند….

زمان پخش و تکرار سریال وفا از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

ساعت تکرار و زمان پخش سریال وفا از شبکه آی فیلم

این سریال از سه شنبه هرشب از ۲۷ تیر ۱۴۰۲ هرروز ساعت ۱۶ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۲ شب و ۸ صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

یك منتقد درباره‌ی سریال «وفا» گفت: از نظر فضاسازی یك اثر، ایجاد فضایی جدید برای طرح یك ماجرا، مهمترین ویژگی مجموعه‌ی «وفا» بود. چرا كه در این اثر از تركیبی از لوكیشن‌های دو كشور ایران و لبنان استفاده شده بود.

نتقد و مدرس تئاتر افزود: استفاده از لوكیشن‌های مختلف موجب شده بود كه در آغاز مخاطب با فضایی جالب مواجه و به این مجموعه جذب شود.

وی ضمن اشاره به قصه‌ی پر تعلیق « وفا»، درباره‌ی فیلمنامه‌ی این مجموعه اضافه كرد: فیلمنامه‌نویسان این مجموعه تا زمانی كه به شخصیت‌ها نیاز داشتند آن‌ها را در قصه پیش می‌بردند، ولی بدون در نظر گرفتن روابط علی و معلولی و تنها با امكانات فنی كه فیلمنامه در اختیار آن‌ها قرار می‌داد، شخصیت‌ها را از داستان حذف می‌كردند كه تصادف قتل دیوید از جمله‌ی این موارد محسوب می‌شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *