زنده شدن زن 42 ساله بعد از 18 ساعت در لرستان +تصاویر

زنده شدن زن 42 ساله بعد از 18 ساعت در لرستان + تصاویر و جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

زنده شدن زن 42 ساله بعد از 18 ساعت در لرستان

امروز ۳۰ اردیبهشت 1399 در لرستان یک اتفاق بسیار عجیب و غریبی رخ داد که مورد توجه رسانه های ایران و جهان قرار گرفته است.

زنده شدن زن 42 ساله بعد از 18 ساعت در لرستان +تصاویر زنده شدن زن 42 ساله لرستانی

یک زن ۴۲ ساله در بیمارستان شهید مدنی خرم آباد بعد از اینکه فوت کرد به سردخانه بیمارستان منتقل شد اما بعد از ۱۸ ساعت زنده شد و نگهبان سردخانه را خبردار کرد و با ضربات مکرر به قفسه سردخانه و سر و صدا کردن نگهبان را با خبر کرده و او را از سردخانه به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل کردند.

این در حالی است که پزشکان از او قطع امید کرده و گواهی فوت این زن ۴۲ ساله را صادر کردند و حتی خانواده باوجواز دفن را دریافت کرده بودند..

دکتر آرش امین متخصص قلب و عروق بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد در خصوص برگشت علائم حیاتی زنی که مرگ وی تایید شده بود، اظهار کرد: ظهر دیروز یک زن میانسال به علت ضعف در علائم حیاتی به بیمارستان خرم آباد انتقال یافت که تلاش پزشکان برای احیاء وی بی نتیجه ماند و با تایید مرگ به علت ایست قلبی، به سردخانه منتقل شد.

وی ادامه داد: نکته جالب اینکه صبح امروز که خانواده متوفی برای انتقال جسد به بیمارستان مراجعه کردند در حین تحویل متوجه علائم حیاتی در وی شدند.

این متخصص قلب و عروق تصریح کرد: با تایید علائم حیاتی در شخص متوفی، بیمار به بیمارستان شهید مدنی خرم آباد انتقال یافت.

دکتر امین‌ با بیان اینکه تیم احیای بیمارستان تمام تلاش خود را به کار گرفت تا فرد احیا شود، گفت: این بیمار پس از انجام موفقیت آمیز عملیات احیاء همچنان تحت درمان است.

وی اضافه کرد: این فرد در کما به سر می‌برد اما خوشبختانه علائم حیاتی او برگشته است.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *