فیلم / ماجرای زن خرم آبادی که فرزند معلول اش را به قتل رساند +جزئیات

فیلم / ماجرای زن خرم آبادی که فرزند معلول اش را به قتل رساند +جزئیات

زن اهل خرم آباد قرص خواب آور به فرزند 10 ساله معلولش داد و سپس با گذاشتن سر او در سطل آب خفه اش کرد. این مادر قتل را اعتراف کرده است و میگوید که فرزندم به علت معلولیت من را به شدت اذیت میکرد و من هم دیگر طاقت نیاوردم.

این مادر خرم ابادی میگوید من سالها صبوری کردم و طاقت اوردم اما در روزهای اخیر فرزندم خیلی اذیت میکرد و من از نظر روحی و روانی به هم ریخته بودم که تصمیم گرفتم او را بکشم.

این زن میگوید این آزارها به حدی زیاد شده بود که خودم از نظر روحی بهم ریختم و افسرده شدم و‌ تصمیم به حذف پسرم گرفتم. وی افزود: ابتدا با دادن قرص خواب آور، پسرم بیهوش شد و‌ سپس‌سرش را داخل سطل آب کردم‌ و‌ او را خفه کردم.

بنا بر این گزارش، این مادر برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی خرم آباد قرار گرفته و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

حکم قتل عمد فرزند معلول: چنین عملی از نظر فقهی، قتل عمد محسوب می‌شود و باید اولا توبه نمایید و تضرع به درگاه خداوند داشته باشید تا ان شاء الله مورد عفو خداوند قرار گیرید و پدر و مادر او می‌توانند شما را قصاص کنند و نیز می‌توانند شما را ببخشند و یا دیه بگیرند و نیز می‌توانند دیه را به شما ببخشند. در هر صورت تا جایی که می‌توانید با تضرع و انابه، خود را پاک نمایید. خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر فرماید. بحق محمّد وآله الطاهرین.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *