ساعت پخش مسابقه بمب رضا رشیدپور

ساعت پخش مسابقه بمب رضا رشیدپور را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده مشاهده نمایید.

آقای رضا رشیدپور بعد از مدتی دوری از تلویزیون حالا مجددا با یک برنامه مسابقه ای به تلویزیون برمیگردد. مسابقه ای که میشود از یک مسابقه جهانی الگوبرداری شده است همچون برنامه عصر جدید که در سالهای اخیر به عنوان پربیننده ترین برنامه تلویزیونی ایران تبدیل شده است حالا مسابقه بمب نیز قرار است از یک مسابقه جهانی دیگر الگوبرداری کند و ببیند که واکنش مردمبه این مسابقه چگونه خواهد بود.

مسابقه بمب” قرار است با پایان ماه صفر و در اوایل آبان‌ماه دو شب در هفته حوالی ساعت 22:30 روی آنتن برود.

به نوشته ایسنا تهیه کننده مسابقه بمب درباره تولید این مسابقه و ویژگی های گفت: «بمب» جذابیت های بالایی دارد و در این روزها که مردم به روحیه بخشی و برنامه های مفرح نیاز دارند این برنامه سرگرم کننده است. بر همین اساس در مشورت هایی که اتاق فکر برنامه با مدیران شبکه داشت به این نتیجه رسیدیم که شاید بهتر باشد در چنین فضایی از ساختاری هیجان انگیز و پرانرژی تر استفاده کنیم.

همچنین ببینید: علت حذف برنامه حالا خورشید و رضا رشیدپور 

بمب؛ الگوبرداری از برنامه‌های خارجی

وی با اشاره به ایده مسابقه بمب تصریح کرد: «بمب» برگرفته از یکی از پربیننده ترین مسابقه هایی است که در دنیا در حال برگزاری است و در بیش از ۲۰ کشور در رنکینگ موفق ترین برنامه ها قرار دارد. ما هم تلاش کردیم با استفاده از آن پلتفرم، ساختار این مسابقه را در کشور خود پیاده سازی کرده و براساس محتوای مورد نظر خود ایرانیزه کنیم. به نظرم مخاطب از تماشای این برنامه لذت می برد و استقبال زیادی از آن خواهد شد.

 

رضائیان عنوان کرد: باید این نکته را در نظر داشت که این مسابقه صرفا سرگرمی نیست و در بخش های مختلف، محتوایی کاربردی خواهد داشت تا آگاهی بخشی را هم به همراه داشته باشد.

 

وی با اشاره به ایده تولید مسابقه های موفق جهانی گفت: «عصر جدید» توانست یکی از الگوهای برنامه سازی موفق را ایرانیزه کند تا ما از سایر کشورها عقب نباشیم فکر می کنم این مسابقه هم بتواند سطح برنامه سازی تلویزیون را جلو ببرد.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *