سرنوشت و نحوه مرگ عیدوک بامری چگونه بود؟ چگونه کشته شد؟

سرنوشت و نحوه مرگ عیدوک بامری چگونه بود؟ چگونه کشته شد؟

سرنوشت و نحوه مرگ عیدوک بامری چگونه بود؟ چگونه کشته شد؟ جزئیات نحوه درگذشت و فوت عیدوک بامری را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سرنوشت و نحوه مرگ عیدوک بامری

عیدوک بامری که بود؟

عیدوک بامری از اشرار شرق کشور بود که به خرید و فروش مواد مخدر بین ایران و پاکستان و افغانستان می‌پرداخت او را به عنوان سردسته قبیله عامری که یک طایفه بزرگ در شرق کشور بود می‌شناختند.

عیدوک بامری بارها توسط نیروی انتظامی تا مرز دستگیری رفت اما با درگیری‌های مسلحانه هر سری می‌گریخت و با شرارت برای مردم شرق کشور مشکل به وجود می‌ آورد و حتی خواهان حاکمیت بر سیستان و بلوچستان را بود.

عکس های عیدوک بامری

سرنوشت و نحوه مرگ عیدوک بامری

با روی کار آمدن سردار سلیمانی در سپاه قدس طرحی به نام امان نامه به اشرار شرق کشور داد و گفت هر کسی که سلاح خود را تحویل بدهد و دست از شرارت بردارد دولت به او که زمینی می‌دهد تا بر روی آن کار کشاورزی کند و زندگی آبرومندی را تشکیل بدهد.

عکس تسلیم عیدوک بامری

عیدوک بامری از این طرح استقبال کرد و سلحه‌های خود را تحویل داده و بر روی زمین کشاورزی مشغول به کار شد او آنچنان با سردار سلیمانی رابطه صمیمی پیدا کرده بود که هر کسی در شرق کشور کار تروریستی انجام می‌داد توسط این شخص سرکوب می‌شد و تعداد زیادی از اشرار شرق کشور را کشته بود.

تصاویر عیدوک بامری اشرار

تا اینکه خبر همکاری او با سردار سلیمانی به گوش گروه های تندرو پاکستانی به نام سپاه صحابه رسید که یک نیروی ضد شیعه بود و طرح نقشه قتل عاملی را کشیدند و در نهایت بعد از کمین کردن برای او به همراه چند نفر از همراهانش عیدوک بامری را به قتل رساندند

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *