سرنوشت موهیول نوه جومونگ + فیلم

موهیول کیست سرنوشت موهیول نوه جومونگ + فیلم و جزئیات کامل

سرنوشت موهیول نوه جومونگ بدون شک میتواند برای علاقمندان به این سریال جذاب باشد که چه بلایی بر سرش آمد و سرنوشت او چه شد؟

موهیول کیست

پرنس موهیول فرزند سوم پادشاه یوری و نوه پادشاه جومونگ میباشد بر اساس تاریخ کره جنوبی او زمانی که 11 ساله بود پدرش را از دست داد و جانشین او شد و به مقام ولیعهدی گوگوریو رسید.

در حالی که پادشاه یوری در حال جنگیدن با بربر‌ها بود، قبایل این مناطق علیه او شورش می‌کنند، اما یوری موفق میشود که شکست سختی به آن‌ها بدهد پسر جدید یوری با یک پیشگویی تلخ به دنیا می‌آید که خانواده اش را خواهد کشت و پادشاهی را ویران خواهد کرد. یوری اعلام می‌کند که برای جلوگیری از پیشگویی، بچه را خواهد کشت. شاهزاده هه میونگ مخالف بود، اما فایده‌ای نداشت.

نوزاد ظاهراً در این مراسم کشته می‌شود، اما یوری او را زنده و سالم به هه میونگ می‌دهد و به او می‌گوید که نوزاد را به جایی که می‌تواند بزرگ شود و زندگی‌اش را بگذراند ببرد و نام او را موهیول (Muhyul): به معنی بی‌روح گذاشت.

سرنوشت موهیول نوه جومونگ

او سعی کرد که به فرهنگسازی مردم بپردازد و آنقد حکومت مرکزی گوگوریو را تقویت نمود گوگوریو قلمرو بیشتری از کره جنوبی را به خود گرفت او با حمله به بویو اقدام به کشتار نظامیان این منظقه کرد و تسو را به قتل رساند و قلمرو او را تصاحب کرد.

بعد از مدتی چینی ها به او حمله کرد اما پسر موهیول برای مبارزه با آنها شتافت و توانست شکست مهلکی به چینی ها بدهد .

داستان عشق پرنس هدونگ و پرنسس نانگ ناگ در تاریخ کره جنوبی بسیار طرفدار دارد و آن را الگو قرار میدهند همچون داستان شیرین و فرهاد که در افسانه های ایرانی بسیر زبانزد است علاقه هدونگ و نانگ نانگ باعث شده که پرنسس طبل های هشدار قلعه ای که در آن بود تخریب کند بدین ترتیب گوگوریو توانست بدون هشدار حمله کند.این داستان سریال پرنسس جامیونگ گو( جومونگ3) است.

 سرنوشت موهیول نوه جومونگ + فیلم

درام تاریخی “امپراطوری بادها” نمایش آن در سپتامبر 2008 آغاز شد. این درام درباره “Manhwa” ، همانطور که در بالا ذکر شد و شرح زندگی موهیول، پرنس گوگوریو، است که با یک پیشگویی بدنیا آمد. این پیشگویی بیان می کرد که موهیول باعث نابودی گوگوریو می شود.

همچنین ببینید:

بازیگر نقش مادر جومونگ کیست +عکس جدید

بیوگرافی هان هه جین بازیگر نقش سوسانو در جومونگ

بیوگرافی کیم سونگ سو بازیگر نقش تسو در سریال جومونگ 

بازیگر نقش سوسانو در سریال جومونگ کیست +عکس جدید و بیوگرافی

موهیول کیست

در حالی که پادشاه یوری (Yuri) در حال مبارزه با بربر‌ها است، سران قبایل علیه او کودتا می‌کنند، اما او آن‌ها را شکست می‌دهد و مغز متفکر را می‌کشد. سانگ گا (Sang-Ga) رئیس قبیله بیرو به دلیل امتناع از مشارکت در کودتا، از مجازات در امان است. پسر جدید یوری با یک پیشگویی تلخ به دنیا می‌آید که خانواده اش را خواهد کشت و پادشاهی را ویران خواهد کرد. یوری اعلام می‌کند که برای جلوگیری از پیشگویی، بچه را خواهد کشت. شاهزاده هه میونگ (Hae-Myeong) مخالف بود، اما فایده‌ای نداشت.

نوزاد ظاهراً در این مراسم کشته می‌شود، اما یوری او را زنده و سالم به هه میونگ می‌دهد و به او می‌گوید که نوزاد را به جایی که می‌تواند بزرگ شود و زندگی‌اش را بگذراند ببرد و نام او را موهیول (Muhyul): به معنی بی‌روح گذاشت. هه میونگ، موهیول را به عشق سابقش هی-آپ (Hye-Ap) می‌دهد که از مقبره جومونگ در غار محافظت می‌کند.

چندین سال بعد، موهیول بالغ با دوستش مارو (Maro) زندگی عادی دارد. در خیابان‌های جولبون، یک رهبر باند به نام چو بالسو؛ (Chu-Balso) به موهیول قلدری می‌کند و مدال او را که خواهرش سه ریو (Se-Ryu) هنگام خداحافظی به او داد، می‌گیرد. هی آپ، موهیول و مارو را به دلیل ترک غار زندانی می‌کند. غار توسط سایه‌های سیاه، نیرو‌های ویژه و مخفی بویو مورد حمله قرار می‌گیرد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *