بازیگر نقش سروش سریال لحظه گرگ و میش کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش سروش در سریال لحظه گرگ و میش کیست +بیوگرافی و عکس

سروش در سریال لحظه گرگ و میش کیست

نیما نادری بازیگر نقش سروش در سریال لحظه گرگ و میش متولد سال ۱۳۶۶ در تهران بوده و در زمینه نویسندگی و بازیگری فعالیت دارد اولین سریال تلویزیونی او در سریال در مسیر زاینده رود به کارگردانی حسن فتحی بود که نقش شاهرخ را در آن سریال بر عهده داشت. سریال تعبیر وارونه یک رویا دومین کار جدی نیما نادری در تلویزیون محسوب میشود.

بیوگرافی نیما نادری

نیما نادری بازیگر نقش سروش در سریال لحظه گرگ و میش متولد 3 فروردین 1371 در تهران است او کارگردان و بازیگر می باشد وی نقش دانشجویی را بازی میکند که با یاسمن و حنانه همکلاس و هم دانشگاهی میباشد.

بازیگر نقش سروش و نقش ندا در لحظه گرگ و میش + عکس نیما نادری و آیدا نامجو

شخصیت سروش در لحظه گرگ و میش

در حین تحصیل با دختری به نام ندا آشنا شده و با او ازدواج می کند‌

بازیگر نقش ندا آیدا نامجو میباشد که با سروش ازدواج می کند و ما این ازدواج بیماری سرطان ندا به تلخی پیش میرود .

ندا و سروش زوج خوشبخت در سریال لحظه گرگ و میش هستند که بیماری سرطانی که گریبانگیر جدا شده است زندگی خوش و خوشبختی آنها را به حاشیه می کشاند .

بازیگر نقش سروش و نقش ندا در لحظه گرگ و میش + عکس نیما نادری و آیدا نامجو

بازیگر نقش ندا در لحظه گرگ و میش

لذا با وجود اینکه بیمار است اما باردار می شود تا از خود فرزندی به یادگار برای عشق زندگی اش سروش بگذارد .

زندگی عاشقانه ای که با بیماری بنا هنگام به چالش کشیده شده و داستان سریال را به سمت و سوی بسیار جذاب اما ناراحت کننده می‌برد

نیما نادری بازیگر و نویسنده ایرانی متولد سال ۱۳۶۶ که آثاری نمایش سه گانه اورنگ و تعبیر وارونه یک رویا را در کارنامه خود دارد.

بازیگر نقش سروش و نقش ندا در لحظه گرگ و میش + عکس نیما نادری و آیدا نامجو

عکس های نیما نادری

بازیگر نقش ندا نیز آیدا نامجو می باشد که متولد ۱۳۶۶ در تهران بوده و دارای لیسانس کارگردانی می باشد.
به در سریال لحظه گرگ و میش نقش همسر سروش نیما نادری را بازی میکند که دچار بیماری سرطان شده و با وجود بیماری سختی که گریبانگیرش شده‌، از همسرش سروش باردار تا از خود یادگاری به جای بگذارد تا سروش او را فراموش نکند .

بازیگر نقش سروش و نقش ندا در لحظه گرگ و میش + عکس نیما نادری و آیدا نامجو

عکس آیدا نامجو

وی فیلم های سینمایی چون قبیله من و جزیره مهربانی و مسجد یا لیسانسه ها را در کارنامه هنری خود دارد

بازیگر نقش سروش و نقش ندا در لحظه گرگ و میش + عکس نیما نادری و آیدا نامجو

فیلمنامه سریال بیشتر ما را یاد سریالهای ترکیه‌ای می‌اندازد که از کانال‌های ماهواره‌ای پخش می‌شود، یعنی به لحاظ ساختار و ساختمان فیلمنامه و شکل چینش گره‌های داستانی، استفاده از عشق مثلثی، یک مرد نماد خیر مطلق و مرد دیگر نماد شر مطلق تقریبا در همان شکل و شمایل سریال‌های ترکیه‌ای است اما با جغرافیا و رنگ و بوی ایران. برای مثال یاسمن ابتدا حامد را دوست دارد و قرار است با او ازدواج کند اما بعد از اسارت و مفقودی او با سروش ازدواج می‌کند که یک دختر خردسال دارد، سروش به او خیانت می‌کند و یاسمن می‌فهمد و از او جدا شده و دوباره با حامد که از خارج برگشته است عاقبت ازدواج می‌کند و … طولانی کردن و کش دادن اتفاقات هم از خصوصیت‌های همان سریال‌ها است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *