موضوع سریال اسکار مهران مدیری و برنامه اسکار چیست؟

موضوع سریال اسکار مهران مدیری و داستان برنامه اسکار چیست؟

مهران مدیری درباره برنامه «اسکار» میگوید این برنامه از یک برنامه انگلیسی به نام «تسک مستر» کپی شده است و همه تم ها و لوکیشن ها نیز به همان شکل است فقط نسخه ایرانی و سلبریتی های ایرانی هستند و نویسندگان برنامه اسکار سعی کردند که خلاقیت به خرج بدهند و جذاب تر بشود در این برنامه مهران مدیری سعی کرد از نیما شعبان نژاد به عنوان دستیار خود استفاده کند که همیشه سیانک انصاری را را انتخاب میکرد اما اینبار نیما شعبان نژاد را انتخاب کرده است.

برنامه و سریال اسکار به کارگردانی و اجرای مهران مدیری قرار است که به زودی از تلویزیون پخش شود این برنامه مشابه دورهمی تالک شو و رئالیتی شو بوده که آقای مدیری بعد از گذشت سه سال از حواشی ممنوع تصویری در نهایت تصمیم به بازگشت به تلویزیون گرفته است.

موضوع سریال اسکار مهران مدیری و داستان برنامه اسکار چیست؟

داستان اسکار مهران مدیری چیست

«اسکار» رئالیتی‌شو بوده مشابه «task master» است Taskmaster یک نمایش پنل بازی کمدی بریتانیایی است که توسط کمدین و نوازنده الکس هورن ساخته شده گروهی متشکل از پنج نفر از افراد مشهور – عمدتاً کمدین – تلاش می‌کنند تا یک سری چالش‌ها را به پایان برسانند، که مهران مدیری در هر چالش به عنوان داور بازی می‌کند «مستر وظیفه»، کار را قضاوت می‌کند و بر اساس عملکرد شرکت‌کنندگان امتیاز می‌دهد. مفهوم این برنامه برای اولین بار توسط هورن برای جشنواره فرینج ادینبورگ در سال 2010 ایجاد شد.

در نسخه اصلی این مسابقه خارجی، پنج کمدین برای به چالش کشیدن خلاقیت و توانایی‌های خود، فعالیت‌هایی معین می‌کنند. فعالیت‌ها توسط الکس هورن مدیریت می‌شود اما تسک مستر (طراح برنامه) همیشه حرف آخر را می‌زند.

در حالی که بسیاری از چهره‌های سرشناس تلویزیون ارتباط و همکاری خود را با صدا و سیما قطع کردند اما مهران مدیری با برنامه اسکار بعد از دورهمی می‌خواهد به تلویزیون بیاید به احتمال زیاد این برنامه برای نوروز ۱۴۰۳ پخش خواهد شد .

موضوع اسکار مهران مدیری چیست

«اسکار» گویا رئالیتی‌شو است و برخی رسانه‌ها ساختار آن را مشابه «task master» دانسته‌اند. در نسخه اصلی این مسابقه خارجی، پنج کمدین برای به چالش کشیدن خلاقیت و توانایی‌های خود، فعالیت‌هایی معین می‌کنند. فعالیت‌ها توسط الکس هورن مدیریت می‌شود اما تسک مستر (طراح برنامه) همیشه حرف آخر را می‌زند. برنامه اسکار مهران مدیری چیست و چه زمانی پخش می شود ؟

موضوع سریال اسکار مهران مدیری و برنامه اسکار چیست؟

مهران مدیری توانایی بسیار زیادی در تولید سریع برنامه‌های تلویزیونی دارد موضوع برنامه اسکار به صورت روالیتی شو بوده که قبلاً مهران مدیری نشان داده در ساخت این گونه برنامه‌ها یکی از بهترین‌های ایران و حتی جهان است .

بعد از کش و قوس‌های فراوان ساترا مجوز ساخت برنامه اسکار به کارگردانی مهران مدیری را صادر کرد تا مشکل او باز مسئولان صدا و سیما حل شود.

اما در جریانِ این اتفاق برخی از کانال‌های مجازی و رسانه‌ها از سیاست دوگانه صداوسیما و وزارت ارشاد در قبال مهران مدیری خبر دادند در حالی‌که همان روزها ساترا رسماً اعلام می‌کردصدور مجوز برنامه مهران مدیری در شورای صدور مجوز ساترا در حال بررسی است و همزمان مراحل استعلام عوامل برنامه نیز در حال طی روند قانونی است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *