سریال افسانه جومونگ 3 (امپراطور افسانه ها) +داستان و عکس بازیگران

بیوگرافی بازیگران سریال جومونگ ۳ + عکس بدون گریم بازیگران

درباره سریال جومونگ ۳

سریال افسانه جومونگ 3 (امپراتور افسانه ها) که با نام اصلی یا جا میونگ گو شناخته میشود یک سریال کره ای بوده که در سال 2009 تولید شده است و دارای 50 قسمت بوده که با سانسورهایی که در صداوسیما صورت گرفته در 39 قسمت پخش میشود.

زمان پخش  جومونگ 3 از شبکه تماشا

امپراطور افسانه ها ساعت 19:00 پخش میشود بازپخش و تکرار این سریال نیز ساعت ۱ بامداد، ۷ صبح و ۱۳ ظهر میباشد.

در سریال افسانه جومونگ 3 بسیاری از بازیگران مطرح کره از جمله جونگ ریو-وون، جونگ کیونگ هو و پارک مین یونگ بازی میکنند این سریال فصل سوم افسانه جومونگ بوده و ادامه سرنوشت موهیول را به تصویر میکشد این سریال در صدا و سیمای ایران دوبله شده و برای عید نوروز 1402 آماده پخش از تلویزیون خواهد شد.

سریال افسانه جومونگ 3 (امپراطور افسانه ها) +داستان و عکس بازیگران

داستان سریال

این مجموعه بیانگر ادامه سلطنیت و پادشاهی موهیول، نوه جومونگ بوده و ادامه زندگی شاهزاده هودونگ را به تصویر میکشد و داستان بیشتر درباره زندگی این کاراکتر است . موهیول در فصل سوم پیر شده و حالا یک پیرمرد باتجربه و شجاع است که در مورد تسخیر امپراطوری ناکرانگ به دست گوگوریو می‌باشد.

امپراطوری ناکرانگ دارای یک طبل مقدس بوده که با استفاده از پوست گاو تشکیل شده بود و زمانی که شهر را تهدیدی مواجه میکرد به صدا در می آمد چیزی شبیه آژیر خطر امروزی بوو و همه را مطلع می‌کرد تا گرفتار شبیخون نشوند. البته به احتمال زیاد، طبل توسط راهب اعظم که دختر امپراتور بود به صدا در می‌آمد.

جامیونگ بعد از اینکه به هویت واقعی خود پی می‌برد به عنوان یک شاهزاده خانم سلطنتی به کشور ناکرانگ باز می گردد. بازگشت او باعث درگیری بر سر حق تاج و تخت می شود.

مادر جا-میونگ او را کاهن معبد می‌کند تا جانش را نجات دهد. او در آنجا سیستم «جا میونگ گوگ» را برای دفاع از کشور ناکرانگ ابداع می‌کند؛ سیستمی که شامل یک طبل عظیم برای اطلاع دادن حملات دشمن به سربازان است.

سریال افسانه جومونگ 3 (امپراطور افسانه ها) +داستان و عکس بازیگران

در همین زمان او با شاهزاده هو دونگ (با بازی جونگ کیونگ هو) پسر امپراطور موهیول از کشور گوگوریو آشنا می‌شود و به او علاقمند می‌شود. اما شاهزاده هودونگ که برای جاسوسی به ناکرانگ آمده، با خواهر جا میونگ یعنی راهی ازدواج می‌کند تا از طریق او بتواند طبل کشور ناکرانگ را نابود کند و راه را برای تسخیر کشور ناکرانگ توسط گوگوریو باز کند . . .

همچنین ببینید:

سرنوشت موهیول نوه جومونگ + فیلم و جزئیات کامل

در هر صورت، این مسئله موجب ترس و هراس همه اقوام و امپراطوری‌های همسایه بود. به طوری که ناکرانگ را کشوری مقدس می‌پنداشتند که طبل خدایان از آن محافظت می‌کند. موهیول، امپراتور گوگوریو، که در فکر تسخیر ناکرانگ بود به همراه پسرش هودونگ، نقشه‌ای می‌چیند تا با نابودی این طبل، راه تسخیر این امپراطوری هموار شود؛ پیش از این گوگوریو چند بار به خاک ناکرانگ تجاوز کرده بود اما هر بار به دلیل به صدا در آمدن طبل، نیروهای مدافع به موقع مانع از ورود مهاجمان می‌شدند.

سریال افسانه جومونگ 3 (امپراطور افسانه ها) +داستان و عکس بازیگران

هودونگ فرزند موهیول طبق نقشه به ناکرانگ فرار می‌کند و پناهنده سیاسی می‌شود. در این میان دختر دوم امپراطور چویری، لاهی، به هودونگ علاقه‌مند می‌شود و با او ازدواج می‌کند. اما علاقه اصلی هودونگ، دختر اول امپراتور (جا میونگ) است.

دوبله و پخش از صدا و سیما

لافاصله بعد از این سریال، تصمیم بر این گرفته شد که فصل دوم آن با عنوان «امپراطور بادها» ساخته شود. این سریال سال 2008 تولید شد و پس از مدتی دوبله آن از شبکه سه روی آنتن رفت. بسیاری از ایرانی‌ها با این عنوان که فصل دوم «افسانه‌های جومونگ» است با آن همراه شدند  اما در مجموع نتوانست آنطور که باید استقبال و شوروشعف قبل را تکرار کند.

سریال افسانه جومونگ 3 (امپراطور افسانه ها) +داستان و عکس بازیگران

فصل سوم این سریال که حالا تلویزیون به فکر دوبله آن افتاده، محصول سال 2009 است یعنی درست یک سال بعد از «امپراطوری بادها» ساخته شده. احتمالا به دلیل اینکه اقبال چندانی از آن صورت نگرفته، تصمیم بر این شده که دیگر ادامه این سریال ساخته نشود. با این حال باز هم جزو سریال‌های پرمخاطب کره بوده است.

زمان پخش و تکرار و بازپخش

سریال کره‌ ای امپراطور افسانه ها، پس پایان سریال امپراطور بادها پخش خواهد شد. بر اساس جدول پخش برنامه‌های شبکه تماشا، زمان پخش سریال امپراطور افسانه ها ساعت 19:00 خواهد بود. اگر در این ساعت موفق به تماشای این مجموعه نشدید، ساعات ۱ بامداد، ۷ صبح و ۱۳ ظهر روز بعد که زمان پخش تکرار سریال امپراطور افسانه ها از شبکه تماشا است، می‌توانید آن را دنبال کنید.

همچنین ببینید:

پادشاه سایو پسر کیست و چرا در امپراطور افسانه ها جنگ طلب است؟

مون سونگ کیونگ (موهیول) در امپراطور افسانه ها کیست

سایون (سایو) در امپراطور افسانه ها پسر کیست +عکس و بیوگرافی

سریال پرنسس جا میونگ که البته تلویزیون می‌خواهد آن را با نام امپراطور افسانه‌ها روی آنتن بفرستد، سال ۲۰۰۹ ساخته شده و روایتی است از دوران امپراطوری موهیول و درگیری بین گوگوریو و کشور ناک رانگ. شخصیت‌های اصلی آن هم دو شاهدخت کشور ناک رانگ و پسر امپراطور موهیول هستند.

این سریال بر خلاف افسانه جومونگ و امپراطور بادها، موفقیت چشمگیری در زمان پخش در کره به دست نیاورده و به همین دلیل هم به جای ۵۰ قسمت در ۳۹ قسمت به پایان رسید.

یوگو در امپراطور افسانه ها کیست +بیوگرافی و سرنوشت

کام وو سونگ بازیگر نقش شاهزاده بو یوگو

کام وو سونگ در ۱ اکتبر ۱۹۷۰ در شهرستان اوکچئون، چونگ چئونگ شمالی، کره جنوبی به دنیا آمد. او بازیگری است که برای فیلم‌ شاه و دلقک در سال ۲۰۰۵ بازی کرده است و با همین فیلم به معروفیت رسید. او در فیلم «جنگل عنکبوتی در سال ۲۰۰۴ نیز به محبوبیت دست یافت. آخرین فیلمی که او در سال ۲۰۲۱ بازی کرده است، سریال چوسون جن گیر در نقش کیم ته جونگ بازی کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال جومونگ ۳ + عکس بدون گریم بازیگران

کیم جی سو بازیگر نقش بو یوهوادر سریال جومونگ ۳

کیم که فارغ التحصیل دبیرستان هنرهای کیوون است، اولین بازیگری خود را در سال ۱۹۹۲ انجام داد. او قبل از اینکه وارد عرصه سینما شود، بیش از یک دهه به عنوان بازیگر تلویزیون کار کرد و در مصاحبه ای گفت: “یک ثانیه بزرگتر می شدم، و از خود راضی شدن متنفر بودم.

بیوگرافی بازیگران سریال جومونگ ۳ + عکس بدون گریم بازیگران

لی جونگ وون بازیگر نقش پادشاه سایو (گوگوکوون) در سریال امپراطور افسانه ها

لی جونگ وون (زاده ۴ نوامبر ۱۹۶۹) یک هنرپیشه اهل کره جنوبی است. آخرین سریال لی جونگ وون، خانواده بامپی (۲۰۲۳–۲۰۲۴) است. او در سریال امپراطور افسانه ها نقش پانزدهیمن پادشاه گوگوریو را بازی می‌کند.

بیوگرافی بازیگران سریال جومونگ ۳ + عکس بدون گریم بازیگران

لی جی هون بازیگر نقش هائه گان در سریال امپراطور افسانه ها

لی جی هون در ۲۷ مارس ۱۹۷۹ در کره جنوبی به دنیا آمد. او بازیگری است که برای جنگ گوریو-خیتان سال ۲۰۲۳، تو بهترینی! سال ۲۰۱۳ و دوستان خوب سال ۲۰۱۳ به ایفای نقش پرداخته است. در آوریل ۲۰۲۱، لی در اینستاگرام خود اعلام کرد که با دوست دختر غیر مشهور خود ازدواج خواهد کرد. عروسی در اکتبر ۲۰۲۱ برگزار می شود. اما به دلیل COVID-19، عروسی مجبور شد به نوامبر ۲۰۲۱ به تعویق بیفتد. و عروسی در ۸ نوامبر ۲۰۲۱ برگزار می شود.

هان جین هی بازیگر نقش شاه گی در سریال جومونگ ۳

ان جین هی (زاده ۱۴ مارس ۱۹۴۹) یک هنرپیشه اهل کره جنوبی است. او اولین بازیگری خود را در سال ۱۹۶۹ انجام داد و همچنان در تلویزیون و سینما فعال بوده است. او همچنین در سال ۱۹۹۰ به عنوان رئیس انجمن بازیگران صدا و سیما خدمت کرد. در سریال امپراطور باد ها (جومونگ ۲) در نقش امپراطور بویو، نقش حاکم تسو را ایفا می‌کرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *