دانلود سریال افعی تهران (قسمت آخر) قسمت ۱۴

دانلود سریال افعی تهران (قسمت آخر) قسمت ۱۴

سریال افعی تهران به قسمت پایانی خود رسید و بسیاری از حقایق و معماهای این سریال امروز آشکار خواهد شد.

دانلود سریال افعی تهران (قسمت آخر)

سامان مقدم کارگردان کاربلد سینما و تلویزیون ساخت سریال افعی تهران نشان داد که همچنان از بهترین کارگردان‌های ایرانی به شمار می‌آید در سریال افعی تهران بازیگران شناخته شده همچون سحر دولتشاهی و آزاده صمدی و یمان معادی بازی می‌کردند که حسابی از این سریال استقبال شد.

دانلود سریال افعی تهران (قسمت آخر) قسمت ۱۴

پیمان معادی اولین تجربه حرفه‌ای خود را در یک سریال تلویزیونی در شبکه نمایش خانگی به دست آورد این سریال در ین سریال‌های شبکه نمایش خانگی از فروش بسیار زیادی برخوردار بود البته حواشی خاصی هم به دنبال داشت داستان جنایی سریال افعی تهران اعث شده بود که برخی‌ها سال بپرسند که آیا این داستان واقعیت دارد یا خیر که مشخص شد حاصل ذهن نویسنده بوده و واقعیت ندارد به هر حال سریال افعی تهران توانست عملکرد خیلی خوبی داشت ین سایر سریال‌های شبکه نمایش خانگی داشته باشد.

سریال «افعی تهران» به کارگردانی سامان مقدم است. در این سریال به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی، پیمان معادی، سحر دولتشاهی، آزاده صمدی، پژمان جمشیدی با حضور مریلا زارعی و مهسا حجازی، بهادر مالکی، به‌آفرید غفاریان، نیلوفر کوخانی، تورج اصلانی، امیراحمد قزوینی، محمد صدیقی مهر، مجید جوزانی بازیگر خردسال: ماهور نعمتی حضور دارند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *