دانلود کامل سریال در انتهای شب قسمت ۳ (پارسا پیروزفر) + رایگان

دانلود کامل سریال در انتهای شب قسمت ۳ (پارسا پیروزفر) + رایگان

دانلود کامل سریال در انتهای شب قسمت ۳ (پارسا پیروزفر) با کیفیت رایگان اصلی را در ادامه مجله شبونه ببینید.

دانلود کامل سریال در انتهای شب قسمت ۳

سریال در انتهای شب از سریال‌های شبکه نمایش خانگی بوده که با درخشش پارسا پیروزفر و هدی زین العابدین همراه است سریالی که خیلی زود مورد توجه علاقمندان به فیلم و سریال قرار گرفته و در ۹ قسمت تولید شده است.

آیدا پناهنده کارگردان این سریال بوده که در کارنامه خود فیلم‌های ناهید و اسرافیل و تیتی را دارد فیلمنامه سریال را آقای ارسلان امیری به همراه آیدا پناهنده نوشته اند اگر شما هم از علاقمندان به ین سریال هستید پیشنهاد می‌کنید که قسمت سوم سریال در انتهای شب را حتماً تماشا کنید.

مجموعه در انتهای شب، یک مینی سریال به کارگردانی آیدا پناهنده می باشد. خانم آیدا پناهنده کارگردان مطرح که سابقه نویسندگی آثاری همچون زالاوا،تی تی، اسرافیل، ناهید و پاییز نیکایدوها را در کارنامه هنری خود دارد، به زودی با یک سریال به نمایش خانگی می آید. پارسا پیروزفر در این سریال کنار هدی زین العابدین حضور دارد.

این سریال که پیش از این با نام ستاره آبی یا محبوبه شب شناخته می‌شد، از ۳ خرداد ۱۴۰۳ با حضور جمعی از بازیگران جذاب از فیلم‌نت منتشر شد.

روز پخش سریال محبوبه شب : جمعه‌ها
زمان پخش سریال محبوبه شب : ۰۸:۰۰
پلتفرم منتشرکننده : فیلم‌نت

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *