بازیگر نقش سعید در سریال روزی روزگاری برادر کیست +بیوگرافی و عکس

دکتر سعید در سریال روزی روزگاری برادر کیست +بیوگرافی و عکس

 سعید در سریال روزی روزگاری برادر کیست

علیرضا جلالی‌ تبار بازیگر نقش دکتر سعید در سریال روزی روزگاری برادر میباشد علیرضا جلالی تبار  متولد 21 اردیبهشت 1357 در تهران است.

وی فارغ‌التحصیل از “هنرستان صدا و سیما در رشته ادبیات نمایشی” و همچنین فارغ‌التحصیل از “دانشکده هنر و معماری در گرایش کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه خاتم” است .

بازیگر نقش سعید در سریال روزی روزگاری برادر کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

علیرضا جلالی تبار بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۷ است فارغ التحصیل هنرستان صدا و سیما و فارغ التحصیل دانشکده هنر و معماری در رشته تئاتر می باشد.

وی بیشتر در ضمینه تئاتر فعالیت داشته است . و اولین فعالیت رسمی اش در بازیگری را در سال 74 با منصور حلاج شروع کرده است او برای اولین بار در فیلم سینمایی «وقتی همه خوابیم» به مخاطب معرفی شد اگرچه پیش از آن، کار هنری را تجربه کرده بود.

سوابق

علیرضا جلالی تبار اولین کار حرفه‌ای خود را در سال ۷۴ با تئاتر منصور حلاج شروع کرد. او همچنین با سریال گمشده به کارگردانی راما قویدل در سال ۱۳۸۹ اولین تجربه تلویزیونی خود را به دست آورد. اولین کار سینمایی علیرضا جلالی تبار فیلم سینمایی وقتی همه خوابیم بود که نقش اصلی را در آن ایفا کرد و با این فیلم، کاندید نقش اول مرد در جشنواره فیلم فجر نام گرفت.

بازیگر نقش سعید در سریال روزی روزگاری برادر کیست +بیوگرافی و عکس

همسرش کیست

بیشترین جستجوها در بیوگرافی علیرضا جلالی تبار درباره همسر ایشان است که شما عزیزان میخواهید بدانید همسر ایشان کیست.

جلالی تبار در سال ۹۴ با همسرش آشنا شد و سپس ازدواج کرد. او در حال حاضر متاهل است اما تابحال نام و عکسی از همسر ایشان منتشر نشده است. جلالی تبار یک صفحه خصوصی در اینستاگرام دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *